"Taidemaalari" lopullisesti pakkohoidossa

Ongelmasta siin päästy ainiaaksi. Nyt vanhat palstan kirjoittelijat voitte palata palstalle.
1158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

....minäkin. US-palsta on taas siistiytynyt yhdestä synkkien toiveajattelujen "Nostradamuksesta" joka ei näe koskaan valoa putken päässä.
Kai nuo viranomaiset ovat nyt päättäneet että tämä kyseinen "kapinarunoilija" kuuluu lopullisesti sinne missä on pyöreät huoneet.
Suomen talous on muutenkin alkanut nousta ja työttömyys korjaantua. Kaipa nuo näkyvillä olevat faktat saivat tuon hänen lopullisen sekoamisensa aikaiseksi. Putosi pohja niiltä hänen synkiltä ennustuksilta. XD XD - tai oikeestaan sääliksihän sitä käy. :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palstanvartija kirjoitti:

Ongelmasta siin päästy ainiaaksi. Nyt vanhat palstan kirjoittelijat voitte palata palstalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu