Ihmiset kirjoittelee täällä anonyymeina ja vastailee toisilleen kuin muka tuntisivat ja elävät jossain oudossa hallusinaatiossa että tottakai se on hän joka kirjoittaa. Hakekaa apua ongelmiinne ja sairaaseen ikäväänne.
Tää on mielisairas palsta
ootteoutoja
11129
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jokuhan sutkin tänne ohjannut syljeskelemään, ettei vaan harhat että täällä SULLE joku kaipaavasti kirjoittelis ;D
No kerrohan ammattilaisena ne avaimet miten anonyymi voi uskotella toiselle anonyymille että hän on juuri se jolta täällä viestejä odotetaan? :) Olette ilmeisesti horoskooppien ammattilaisia koska jokainen horoskooppeja lukeva löytää niistä itsensä kun ne taiten tehdään. Sama optinen harhailluusio ilmeisesti pätee täälläkin? Itse en odota keneltäkään mitään vaan eksyin tänne tuolta keskusteluosion viimeisempien avauksien etusivulta.
Mä olen ollut täällä jo useita vuosia......
<3
Tuo ei oo kellekkään yllätys.....
<3
:DDDD
Ai nyt olet taas tuolla tuulella. Hyvää joulua kuitenkin.
Mielisairas hyvinkin, itse vietin täällä 10 vuotta kuvitellen, erään täällä olevan ja kirjoittelevan. Lopulta sitten todettiin paranoidinen skitsofrenia, eli se oli kaikki kuvitelmaa vaan. Kiinnostais kyllä tietää kenen kanssa mä olen täällä jutellu.
Tää on kyllä ihan omaa luokkaansa tää hullujenhuone.😂
Jonkinlaista mielen sairautta tai harhaa sen täytyy olla. En kuitenkaan usko että kaikilla jää pysyväksi ilmiöksi. En lähtisi tuomitsemaan kun on tunteista kysymys. Oletteko miettineet että jos jos ihmiseltä otettaisiin tunteet pois, ei maailmassa olisi sotia, mutta ei myöskään rakkautta. Tunne on niin voimakas :)
Minä lakkasin käymästä täällä, mutta koska olen jouluihminen ja olen joskus viettänyt täällä hulluna aikaa, niin tulin toivottamaan kaikille ihan vaan hyvää joulun aikaa. Tunnette mitä tunnette, olette ihmisiä.
Heräsin aikaisin puuhailemaan, joten en jää tänne majailemaan..hehe
Totta
Neljän seinän sisältä kirjoittavat, vois analysoida Millaisia mut en viiti, ne jotka ei pääse mihinkään, luottasinko mä sellaisen sanaan, joka ottaa kohteekseen koska on neljän seinän sisällä jotka ei pääse tapaamaan muita, uskoisinko mä silloin olevani se Oikea, kantsii miettii tarkkaan!