Hei, saisiko tälläisesta unesta tarkoitusta? Aattoyönä näin niin ihanan unen. Olin kai opiskelemassa astrologiaa. Olin ulkotiloissa kun huomasin taivaalla oleva tapahtuman, jossa täysikuu ohitti täysikuun tummansinisellä taivaalla. Se oli jotain uskomatonta, jäin ihmetyksen valtaan katsomaan tapahtumaa..
kuunohitus
3
145
Vastaukset
- Pekkapoikatässä
Ehkä se kuvaa omaa elämääsi, sinulla on useita vaihtoehtoja, jotka ovat hyviä ja antavat valoisan tulevaisuuden. Harvalla on näin hyvä tilanne, että voi hyvistä vaihtoehdoista tehdä valintaa. Uni kuvastaa siis hyvin positiivista tulevaisuutta ja varmasti rohkaisee sinua itseäsi.
Sinä itse tiedät mihin asioihin nuo vaihtoehdot liittyvät, 'ihanan unen' sanonnastasi voisi päätellä jotain, mutta jätän tuon asian sinun itse tutkisteltavaksi. Se tarkoittaa, että kaikki mitä luulet tietäväsi on väärin.
- jouluista
Kiitokset Pekkapoika, kyllä unesta jäi ihana tunne ja annoit sille vahvistuksen eli täytyy tutkistella omaa sielunmaisemaa, mikä on ok ja mikä ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567795Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675891Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615380Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515273Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084612Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072323Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31196Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41165Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371016Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43974