Mazda 6 vm-02 airbag valo vilkkuu neljä-kahdeksan sykleissä,sitten jää palamaan.Missähän vika,ei saa nollattua vikakoodin lukijalla autokorjaamolla?
Mazda 6 -02 airbag valo vilkkuu 4 tauko kahdeksan
mazdako
7
321
Vastaukset
- iisiteknic
Muutaman kerran virrat päälle ja pois, ennen kuin airbäc valo alkaa koelaudassa vilkkumaan! Vaikka viisi kertaa!
- mazdako
Kiitos ohjeesta!
- mazda
Mitähän tuo koodi tarkoittaa?
- M6vm2003
Lähtikö 48 koodi tosiaan pois tuolla tavoin?
- Testaa
Joo sillä toimii taas, kinkki vehkeen pallerot.
- Mazdako
Lähti vähäksi aikaa,taas vilkkuu.Pitää kuulemma viedä Mazda-merkin korjaamoon.Taitaa tulla hintaa korjaukselle,lähin merkkihuolto on Wetterillä,kallis paikka korjata autoa.
- Contakt
Penkkien alta tarkistat kytkennät, jos ja kun jakkaraa puljattu virrat päällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1961523Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231278- 521042
- 72955
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52873- 58873
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53840- 102824
- 82820
- 42804