Missä ja mihin aikaan ilotulituksia uudenvuotena?

Voisi vaikka lasten kanssa käydä katsomassa.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuusankoskitalon pihalla klo 20.00
ja toinen ilotulitus on Kouvolassa sumulaaksossa eli lumon areenan läheisyydessä klo 24.00

Äänestä

Valkealassa on yleensä ollut ilotulitus palolaitoksen pihalla johonkin aikaan, onkohan tänä vuonna?

Äänestä
  • Valkealassa ilotulitus Ihanaisten pellolla klo 18.00

    Äänestä

  • Lehestä2 kirjoitti:

    Valkealassa ilotulitus Ihanaisten pellolla klo 18.00

    ja toinen ilotulitus oli klo 20 palolaitoksen pihalla. Molemmat olivat aivan loistavia, ensimmäisessä oli yhteensä varmaan 1000-2000 katsojaan, palolaitoksen pihalla n. 300. Suuret kiitoksen molempien tapahtumien järjestäjille ja sponsoreille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HeikkiE kirjoitti:

Voisi vaikka lasten kanssa käydä katsomassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu