Täällä kaksi avioparia
Pari 1 N28v M32v
Pari 2 N22v M25v
Harrastamme parinvaihtoa ja nyt haluamme kahdesta neljään lisä miestä vuorottelemaan omien miesten kanssa. Haluamme kunpikin ainakin kahta tai kolmea miestä kerrallaan. Olisiko halukkaita miehiä toteuttamaan meidän haaveemme?
Täällä olisi kaksi avioparia vailla lisä miehiä!
17
1961
Vastaukset
- painimaa
Missä päin olette?
- Markku.32
Kyllä me olemme vitusta lähtöisin eli pikkasen persereiästä eteen.
Järvenpää Keski Uudellamaalla. Ota yhteyttä.
- 36fk
Nainen 22v kai hämeenlinnasta?
Laittakaas sähköpostiin viestiä jos olis kiinnostusta 25v nuoren miekkosen seuraan :)
- Ei-vaan-toimi
Ei-toimi-ei kirjoitti:
Postisi [email protected] ei (sekään?) vaan toimi.
Ei toimi vieläkään.
Jätetään juttu sikseen.
- Gmän
Tää on feikki
Täällä yksi aviopari hakee ystäviä miehistä naisista ja pareista. Harrastetaan kivaa yhdessä.
Olisi kivaa meillekin toisesta sielun kumppanista. Mies tai pari miksei myös nainen ollaan heteroja.
Hei,
Täällä olisi halukas "lisämies", jolle välimatkakaan ei ole mikään este.
Minuun saa yhteyden tällä Suomi24:n sähköpostilla.- tumi
Täällä mies 40 170cm/reilu100kg ja kalu16cm/5cm teille seuraksi
- Karaokekööri
Pari kuukautta on nyt odotettu ja odotteluun kyllästytty. Kun ei yhteystietoja kuulu niin eipä yhteyttä ole voinut ottaa.
Ketjusta on poistettu 48 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222697Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671689Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A81677Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1141613Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.481549Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell921484Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681376Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001214Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311147En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521106