Upea Cheek
Justjoojoo
14177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Olen järkyttynyt. En enää missää tapauksessa kuuntele/ katsele/tue näitä henkilöitä, enkä heidän ohjelmiaan ja taidettaan. Yököttävää porukkaa!
Miksi hän vaikuttaa sinuun noin voimakkaasti?
Pahaa löydät kyllä aivan arkielämästäkin, johon voit tuoda oman lohtusi. Annat itsestäsi moraalisen kuvan...?
Ala vaikka jonkun raiskauksen uhrin tukihenkilöksi.
Syöpäsairaita ikääntyneitä ihmisiä on lähes heitteillä omissa kodeissaan. Ala vaikka käymään jonkun puolesta ruokaostoksilla.
Osaa lapsista kiusataan koulussa. Syynä voi olla esimerkiksi se, että he ovat niin lahjakkaita.
Laita kaunis sielusi käytännössä työhön ja aloita vaikka noiden yllä olevien uhrien tukemisella.
Seiskan tarkasti tutkima materiaali kuitenkin paljastaa, että noin 50 hengen Sisäpiiri 2.0 -viestiryhmässä kirjoitetaan räävittömiä pilkkavitsejä muun muassa misseistä, ulkomaalaisista, kehitysvammaisista ja seksuaalivähemmistöistä. Osa jäsenistä kertoo ryhmässä myös yksityiskohtaisesti ja rehvakkaasti intiimielämästään antaen arvosanoja seksiakteille. Yksi seksiaktia erittäin roisisti kuvaileva sisäpiiriläinen on suosikkiartisti Cheek.
Cheekin pisteyttämä asia on naurattanut minua. Sehän on hauska vitsi :D Itse hän on tuon todennut itsekin.
Hänen musiikkinsa sisältää paljon iloa ja huumoria muutoinkin. Tämä muun laajan sisällön lisänä.
Miksi et voi sietää totuutta keekista, noin sokea ja sairaalloinen palvonta jotain ihmistä kohtaan on todella sairasta.
Ei sinun kommentit muuta Jare Tiihosen suosiota. Hän on esimerkillinen suomalainen mies. Ja hänellä on erittäin hyvä huumorintaju myöskin :D
Seuratkaa MeToo sivustoa ja valistukaa. Jare Tiihonen on hieno suomalainen mies, joka ei teidän ohjeista mieltään muuta. Hetero hän on nyt ja vielä 16 v. kuluttua.
Saa nähdä tyssääkö Cheekin matka eduskuntaan tähän.
Ei hän ole sanonut pyrkivänsä eduskuntaan.
Ja kyllä hän pääsisi sinne aivan helposti, jos niin haluaisi. Ministerin paikka olis hänelle myöskin varma.
Nyt on mummo jo ihan sekaisin.
Kansanedustajana ja ministerinä häneltä tulisi tekojakin eikä vain vaalilupauksia. Ota selville hänen ansionsa tähän astisessa elämässä.
Nyt mummo hourii jo ihan olemattomia, mitkä ihmeen ansiot??
Arvioit siis häntä, vaikket tiedä hänen ansioitaan.? Tutustu ensin hänen ansioihinsa ja arvioi vasta sitten.
Se vaan on niin kuuma, että tulee ilmastonmuutos:)