Onko jollakin kokemuksia ko. hotellin maaparvekkeellisesta yksiöstä? Lähinnä kiinnostaa onko tämä maaparveke suojaisa vai onko siinä muiden töllisteltävänä; olen huomannut, että joissakin hotelleissa maaparvekkeet/terassit ovat vailla minkäänlaista suojaa ja sellaisessa ei ole kivaa iltaisin istua.
Ja onko näissä yksiöissä suihku vai kylpyamme?
Jos on iltalähtö oletteko saaneet pitää huoneen maksua vastaan myöhempään vai oletteko joutunut luovuttamaan huoneen klo. 12:00
Vielä lopuksi kysyn onko kokemuksia Air Balticin lomalennoista, hyviä tai huonoja?
Jännityksellä jään odottamaan tuleeko asiallisia vastauksia vai kettuilua...
Pegasus / Kato Stalos
Creteisbest
2
315
Vastaukset 2
- Pitkäsääripirkko
Air Baltikilla viime syksymä kaikki sujui moitteettomasti. Miehistö baltteja, suomi ja englsnti puhekielenä lennolla. Ahtaat istuontilat, etukäteen voi varata isomman välin,maksaa vähän oliko parikymppiä.
- Perhe
Minäkin kiinnostunut hotellista, sopiiko lapsiperheelle???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512