Kiitos tästä vuodesta, Suomesta.
Kiitos, ettet sanonut pahasti.
Kiitos, ettet sanonut hyvästi.
Kiitos tyhjästä, josta nyhjästä.
Kiitos, ettet kerro suoraan.
Kiitos, ettet osaa ajatella.
Kiitos, ettet tee tahallinen.
Kiitti vitusti viisaalle.
Kiitos ja hyvää elämää.
Kiitos..
Uutta vuotta
Itsekkäälle
4
74
Vastaukset
- jhdskkl
Kenelle?
- muakinkiinnostaisi
Tietää että kenelle tämä on...
- kärsinyttarpeeksi
Tuntuu pahalta, kun toinen jättää niin, että ei lähetä edes tekstiviestiä, jossa kertoisi miksi. Toinen on noussut julkisuuden valokeilaan ja hänen kirjoituksiaan ylistetään. Vieläkin pitää kärsiä ja toinen tulee mieleen, vaikka aikaa on kulunut.
Aika parantaa haavat. Vaarallinen miestyyppi. Vaaraksi naisen tunteille. Pitää kiertää kaukaa. - Eimitäänmuuta
Nopeasti meni vuosi taas. Toivotan hyvää uutta vuotta kaikille. Kiitos .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14010166
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p404040Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323602Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352654Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591572Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731428Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311386