Hei
Tietäisikö joku mistä voisi löytää muslimi naisen/tytön, jonka kanssa voisi keskustella islamista ja muslimeista jne.?
En ole koskaan jutellut/keskustellut muslimien kanssa. Täällä Suomi24:ssä näkee aika paljon keskusteluja, joissa vain sanotaan ilkeyksiä eikä mitään muuta.
Olisi hienoa, jos löytyisi muslimi nainen/tyttö, jonka kanssa voisi keskustella islamista/muslimeista ja saada oikeaa tietoa eikä mitään valheita.
Ps.
Voidaan jutella/keskustella ihan missä vain te haluatte (esim. kik, whatsapp, skype jne.).
Missä voisi keskustella muslimi naisten kanssa?
3
148
Vastaukset
- mahmudinna
- Istuvat säkki päässä kotonaan.
- tympääntynyt
Voisit aluksi tarkastella islamilaisten maiden oloja. Tietoa saa ,ainakin vähän, jopa 8ainakin tämän maan) uutisista. Shiiat räjäyttelee sunnien moskeijota ja päin vastoin,ja molemmat on välillä ristittyjen kirkkoja räjäyttelemässä ja sisällä olijoita ampumassa. Loppuaika poltetaan auyoja tai juostaan meluten sinnetänne vaatimassa sitä ja tätä!
Viimeinen teko täälläsillä alalla on,että Malmön yliopisto suljettiin vakavan uhkauksen vuoksi! en epäile sekuntiakaan, ketkä sen takana ovat!
Ja pohjolaan virtaa alle ja yli 30:siä miehiä tientäydeltä!
Missä naiset ja lapset? Maanpuolustuksessako kaaoksen keskellä?
Olisi aika avata silmät ja käyttää aivoja tarkoitukseensa,ajatteluun! - tympääntynyt
Musliminaisten kanssa ei keskustella, ainakaan kahdenkesken. Niillä pitää olla vahti mukana,ja sitten ei voi sanoakaan mitä haluaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081676Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1001606Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä971520Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541398Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341363Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48897Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115883Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii437870Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai291830Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815