Kysymyksiä teille

Miten vietitte, kenen/ keiden kanssa ja misä?
Teittekö lupauksii, tai "lupauksia" ?
:D
1268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yksin vietin maalaiskylässä. Katsoin säälittävän kylän oman tulituksen minkä joku ammattilaistulittaja ampui ja sen jälkeen heti menin omien patojeni kanssa ampumaan ja pistin paremmaksi ku alko ketuttaa oikein ja säälittää ne ihmiset jotka sen shown takia tulivat paikalle ties kuinka kaukaa niin piti näyttää mallia.

Oli siinä kylän showssa muutama shelli 3 ja 4" mutta eipä ne muutamat showta pelasta kun muuten ihan pyllystä oli ne padat mitä siinä ampuivat :D

Todella kovia nykyajan padat kunhan on tietoinen mitä ostaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EvaMary kirjoitti:

Miten vietitte, kenen/ keiden kanssa ja misä?
Teittekö lupauksii, tai "lupauksia" ?
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu