Työväenpresidentti eli duunaripresidentti- mikä se on? Mitä duunaa presidentti- eihän pressa mitään työläistyötäeli duunia tee? Duunaripressa on sellainen joka duunaa kummitytön paksuksi- vai? Eihän presidentti mittän työväenluokkaa ole?
ps.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15130697/ykkosehdokas-pressaksi-paavo-vayrynen-voittamassa
https://keskustelu.suomi24.fi/haku?keyword=vapaamuurarit
Duunaripresidentti? (= duunaa kummitytön paksuks?)
Työväenpresidenttikö
2
142
Vastaukset
- pelkkääpoliittishuumoria
tietenkin tämähän on vanha vitsi:
Miten S-auli voi sanoa itseään työväenpressaksi- eihän se mikään duunari ole?
-Duunasihan se kummityttönsä paksuksi. - Kappasvuan
Aloittajalla on aika kummallinen fantasia ja pakkomielle. Odottaa varmaan siskontytön tulemista täysi-ikäiseksi, ja käy vasta sitten kimppuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001003
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25917Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat298798- 95758
- 34658
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140599