Jyväskylässä alaikäisen raiskanneen ja tuomitun tuontiraiskaajan nimi on luettavissa KSML:ssä vaikka suvakkipoliisi sen täältä poistikin!
Väkisin makas
23
114
Vastaukset
- moderoidaan
tämä onkin suvaitsevaisen Ruotsin Allersin palsta
- ISOILLAKIRJAIMILLA
Alisaatanan nimi levitykseen.
- etSilviisii
Jos raiskattavalta kysyy panolle lupaa vaikkapa mandarinikiinaksi niin uhri ei osaa kieltäytyä , tuolloin kyse ei ole väkisin makuusta kun ei ole kieltäytynyt . Sanoo LAKI
- älyhoiäläjätäprkl
Voihan sitä vielä kysymyksen jälkeenkin hanttiin pistää joten aivan sama millä kielellä kysyy.
- Näinoge
Mies lupas tytölle viinaa, eli lähti pakosta
- Varautukaa
可以得到它 = saako panna. Muistakaa nyt tytöt tuo jos 130- senttinen pyöreä hikinen kiinalainen kysyy. Silloin on mahdollisuus kieltäytyä.
- Höhöhööö
Siis sinulta
- LicenseToRape
Mugisha, tämä tunnettu väkivaltainen lastenraiskaaja sai järkyttävän lyhyen vankeustuomion. Reilut pari vuotta, josta käytännössä istuu vuoden.
- maammetapako
ja suomalaisetkin uskonlahkolaiset lastenraiskaajat eivät saa mitään tuomiota, vain anteeksiannon rukoilemalla
- Lessujalisää
Lessuisät painaa tyttöjään kun vaimo ei kykene enää kersoja tekemään. Suvun on jatkuttava tavalla tai toisella..
- Masamantavala
Lessujalisää kirjoitti:
Lessuisät painaa tyttöjään kun vaimo ei kykene enää kersoja tekemään. Suvun on jatkuttava tavalla tai toisella..
Juu juu, mutta lessuisät tekee sitä omassa kotimaassaan johon maksavat verojaan. Ne eivät lähde Syyriaan pummina elelemään. Siellä nimittäin muukalaiset ammuttaisiin, mikä sinänsä on oiva tapa.
- Sairastasakkia
Sairas lahko tämä lestadiolaiset ukot loppupeleissä ovat kuulemma kovia ottamaan viinaa. Teltoista löytyy tyhjiä kossupulloja ja tehdään temput oman mukulan kanssa.
- RyysyrannanSakkia
Masamantavala kirjoitti:
Juu juu, mutta lessuisät tekee sitä omassa kotimaassaan johon maksavat verojaan. Ne eivät lähde Syyriaan pummina elelemään. Siellä nimittäin muukalaiset ammuttaisiin, mikä sinänsä on oiva tapa.
Eiköhän monet kymmenlapsiset lessuperheet elele yhteiskunnan kustantamina, ovat siis selvästi nettosaajia eikä nettomaksajia
- bobgeldof
Raiskaukset ja seksuaaliset ahdistelut kahdessa vuodessa nousseet huiman paljon näinköhä'n se sitten on että lestat saaneet Viagraa,,,TAI ulkomaantulijoiden aiheuttamaa,kaiken tiedon joka asiasta löytyy,olisin kallistumassa tuohon viimeisempään.Ei silti,kyllä Suomi-poikakin osaa,ei voi mitenkään puolustella,mutta tapausten määrissä kovaa kasvua.Matu ei kysele,,se ottaa..
- Tolkkua
Jahas. Sensuuri iski kun vertailin "lessujen " tekosia Etelänmaitten vastaaviin.
Eikö sitä saa sanoa , myös siellä on välillä ikärajat ja sukulais-suhteet koetuksella ?
Aloitetaan vaikka lapsivaimoista..
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455140Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1241643Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151479Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "501406- 141205
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4111081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171037Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76999Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60827No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol16827