Onko syytä huolestua?

Olen käyttänyt piriä muutaman vuoden. Muutama päivä sitten ostin piriä, joka käytön aikana aiheutti todella pahaa rintakipua. Olen paikantanu kivun sydämeen. Nyt muutama päivä myöhemmin taas sattuu. Mistä johtuu? Ei amfetamiini ole ikinä ennen mulle Moren haittaa aiheuttanut.
6136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Narkkamisella ei ole mitään tekemistä terveyden kanssa, eli voit huoletta jatkaa.

Äänestä

Se on jo itsessään huolenaihe, että joku vetää jotain piriä. Ja jos pirin epäsuotuisat sydänvaikutukset ovat sinulle jotenkin vieras aihe, niin suosittelen ottamaan selvää enemmän siitä, minkä aineen kanssa olet tekemisissä tai minkälaista ainetta tunget vapaaehtoisesti kehoosi.

Äänestä

Noissa katupireissa on nykypäivänä kaikenlaista tutkimuskemikaalia seassa, niin että pienestäkin annoksesta voi tulla överit tai sivuvaikutukset ovat harvinaisen voimakkaat. Siksi moni ei niitä uskalla enää ostaa koska sisältö on täysi arvoitus. Puhtaan apteekkiamfetamiinin kysyntä lienee kovaa nykypäivänä siitä syystä, ainakin tietää mitä saa. Amfetamiini itsessäänhän on yksi turvallisimmista päihteistä.

Äänestä

pienet kolotukset lähtee puolen gramman pirifikseillä,nou hätä.

Äänestä

tuohon edelliseen vielä,että pirinkäytön hinta on monesti to six feet under! mieti onko se tosiaan sen arvoista...hyi helevetti kun luonnossa kävelee, ja useasti saattaa tulla nenään jostain kasvista??tms. pirin haju,se retki oli siinä. <hajun aluperää en tiedä,mutta luonnossa se tunkee välillä nenään,vaik eihän sitä tiedä jos siellä pusikossa maahiset ja menninkäiset,sun muut väsäilee fixjä??:)

Äänestä

Eräs lääkäri väitti, että holistit ovat hänen lempipotilaitaan. Heillä on ollut niin kova elämä, että taipuvat mihin vain. Huumeidenkäyttäjät ovat kuulemma pahimpia; valehtelevat ja yrittävät manipuloida parhaansa mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piripäää kirjoitti:

Olen käyttänyt piriä muutaman vuoden. Muutama päivä sitten ostin piriä, joka käytön aikana aiheutti todella pahaa rintakipua. Olen paikantanu kivun sydämeen. Nyt muutama päivä myöhemmin taas sattuu. Mistä johtuu? Ei amfetamiini ole ikinä ennen mulle Moren haittaa aiheuttanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu