Ollutkaan tippaakaan naista.
Ei sinussa
Eitippaakaa
14146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
oon naiseksi aika jätkä. Sentään toisinaan hyvä jätkä.
Jäikö naisella jotain tekemättä/sanomatta? Kerro vähän lisää ja kerro vielä se ilmansuunta, mihin menee.
Aloittajalta kysyisin sitten, että mikä sitten tekee naisesta naisen ja miehestä miehen?
kyllä uskon. Mullahan on isommat hauiksetkin sulla, voimaa enemmän, ja osaan jopa lyödä naulan taululle, mitä sinä et osaa.
No, on sulla pitemmät viikset ja vähemmän tukkaa, mut en mää niitä kadehdi.
Kyllä mussa vähän on, vagina kuitenkin löytyy
Aina mussa enemmän naista on kuin sinussa, vaikka aika tipalle meneekin. Saattaa olla jopa enemmän miestäkin.
Niin, mitä luulet kun joudun taistelemaan tilani miesten keskellä. Se kehräävä nainen mekko päällä löytyykin sitten kotioven takaa ;)
aina meissä kahessa naisessa on enempi miestä ku sussa koskaan tulee olemaan.
Ei kovin paljon omasta mielestäkään :)
Tahtoisin kyllä, mutta en osaa aina, joskus enemmän, joskus vähemmän.
”Tykkään susta vähän enemmän kuin alun perin oli tarkoitus”.
Nooo mullahan munatkin on sarjoissa niin että saattaa olla väitteessä perääkin.
Niin mullakin ja rinnat kytkettynä.
Eli hän on silloin mies. Vai onko? Kovinkaan monen kromosomistia ei ole tutkittu, että voitaisiin päästä varmuuteen mahdollisista sukupuolisuuden jakaumasta.
Yksistään xx kromosomit omaava ei välttämättä synny ja kehity naiseksi. Naiseksi tuleminen vaatii muutakin, vaikkakin yleisesti ottaen xx tarkoittaa naiseksi kehittymistä.
Xy omaava voi kehittyä myös naiseksi. On olemassa myös xo..
Joidenkin sukupuolen määritys voi olla vaikeaakin.
Ja niin edelleen..