Avataan lukot

ja annetaan mielemme sekä tekojemme virrata vapaana. Luonnon alkukantaisuutta suurempaa voimaa ei olekaan. Olisimme vapaita nauttimaan toisistamme kuin toisiaan rakastavan miehen ja naisen on tarkoitettu. Siihen kuuluvat myös rajummat otteet välillä ja antaisit itsesi olla minun vallassani. Olen varma että sinäkin himoitset BDSM-aktiviteetteja. Täyttyvää henkistä ja fyysistä onnea sekä tasapainoa sinun kanSSasi.
15202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tää on joku sadomaso juttu..ei kyllä kiinnosta ruoskat.

Äänestä

Nyt kannattaa olla tarkkana, ketä tarkoitat " kanSSasi" sanalla? Aikas tarkoituksellisesta näyttää. Tästä lähtien tutkitutan asioita hyvin tarkasti, jos on pienintäkään viittausta ss tai SS - kirjainyhdistelmiin. Minulla ei ole mitään mielenkiintoa minkäänlaisiin seksuaalisiin juttuihin täällä. Ne ovat täysin yksityisiä. Tulen syyttämään seksuaalisesta ahdistelusta, jos vielä näen ylläolevan kaltaisia viestejä. Väkivalta ei kuulu minun ajatuksiini missään muodossa.

Äänestä
  • Xd vitu kukkahattu täti apl o oikee asenne get down boy whiziiii

    Äänestä

  • Saat luulosairas kuvitella mitä haluat, en ap. Vie poliisille vaan, muista sit et jos ja kun tämän kaltaiset avaukset eivät ole mun ip- osoitteesta nostan syytteen herjauksesta! Vaadin sellaisia korvauksia ettet persaukinen ikänäs selviä niistä!

    Äänestä

  • fbhfd kirjoitti:

    Saat luulosairas kuvitella mitä haluat, en ap. Vie poliisille vaan, muista sit et jos ja kun tämän kaltaiset avaukset eivät ole mun ip- osoitteesta nostan syytteen herjauksesta! Vaadin sellaisia korvauksia ettet persaukinen ikänäs selviä niistä!

    Paina tosiaan em. isoon typerään kalloosi ja tutkitaan sit samalla kaikki aukomiset mitä ite oot tänne vuodattanut ja kattellaan sit kuka on syyttää ja ketä. Vitun idiootti!!

    Äänestä

  • Jos et ole ap, miksi vauhkoot tai ylipäänsä puuhutut koko keskusteluun??

    Äänestä

SS viittaa Nazi-Saksaan.

Äänestä
  • SS miehissä taisteli 1200 suomalaista.

    Äänestä

Ei susta lopulta siihen olisi. Pelkkää sanailua.

Äänestä
  • Susta ei ois siihen ku poistit/poistatit mun viestin. Ei ollu ees paha... Voi, voi herkkä hipiä jollain, ei kestäis raippaa, vaikka ehkä kaikkee muuta... ;)

    Äänestä

Mitään avata kun suljetaan😬

Äänestä
  • Tätä mä en kyllä unohda, noitaakka. Kyllä mä palaan vielä.

    Äänestä

Hauska ketju!

Äänestä
  • Niin on, vaikkei avaimentekijän ketju olekkaan ; D.

    Äänestä

Se on sinun näkökulmasi, mutta ei todellakaan minun. Olen hyvin omaehtoinen ja jokainen joka kuvittelee, että pystyy vaikuttamaan elämääni ulkopuolelta "suosittelemalla" jotain muutosta minun elämääni, voin kertoa ettei se tule onnistumaan. Siinä käy juuri toisinpäin niin että pysyn entistä vahvemmin omien päätösteni takana.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


luonnon-ohjaamana kirjoitti:

ja annetaan mielemme sekä tekojemme virrata vapaana. Luonnon alkukantaisuutta suurempaa voimaa ei olekaan. Olisimme vapaita nauttimaan toisistamme kuin toisiaan rakastavan miehen ja naisen on tarkoitettu. Siihen kuuluvat myös rajummat otteet välillä ja antaisit itsesi olla minun vallassani. Olen varma että sinäkin himoitset BDSM-aktiviteetteja. Täyttyvää henkistä ja fyysistä onnea sekä tasapainoa sinun kanSSasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu