sinulla oli vuonna 2017?
Monta ihastusta
Gullycci
27349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kysy mieluummin, montako ihastusta "sinulla on ollut viimeiseen 8 vuoteen" :D
1 joka muuttui sitten vähän syvemmäksikin.
3 1. Kolme vanhaa, joista yks on lipsunu rakkaudeksi. Yks enempi syväksi ystävyydeksi. Yksi no aika offilla., vetelee varmaan viimesiään. Yksi spontaani läähläählääh, joka sellaiseksi sai jäädäkin.
3 <3
Tasan yksi ihastus, tai oikeastaan rakastus :) sama joka on ollut sydämmessäni jo 3 vuotta.
Mullakin K-naiseni.
Tuollaisesta voisi tulla hyvä palstan nimikkoelokuva... tytöt voisivat kirjoittaa käsikirjoitusta joistain jutuista... draama voisi olla sellaista että jos kaikilla ei ole varaa ostaa hienoja käsilaukkuja ja jne... pientä kauhuakin mukaan jotain.
Ei yhtään
Yksi vaan...Jari <3 Eikä se ole ihastusta...rakkautta se on.
Kolmas taso on mestaritason viritys.
Yksi.
Ei yhtään uutta!
Yksi vain, eikä tunteet näytä kuolevan edelleenkään😶
Ihastuitko häneen vuonna 2017?
En, vaan 2015 lopulla
5. Taidan olla kova ihastumaan... 😶
Hyi. Toivottavasti et saa heistä ketään. Itse en ainakaan tuollaista haluaisi.
Moraalinvartijoita taas liikkeellä, hoh hoijaa..
Se on just se sun hän, ääliö.
Nolla. Ranttu pitää olla
Ei yhtään....
Mut yks sydämmes...♥😘
Menkää ulkoilemaan ja mukkelis makkelis lumipenkkaan, kuvatessa jotain ikävä-palstan elokuvaa, kuvaajan ääni kuuluisi taustalta että: ohoh, näyttelijät kompastuivat ja pyörivät lumessa nyt.
Tuollainen voisi lisätä elokuvan hauskuutta, "uncut"-versiona.
Draama-puoli tuollaiseen elokuvaan sitten vielä joistain hirviömäisen huolestuttavista jutuista tytöiltä, eli mitkä asiat huolestuttavat paljon.
Aika monta. Kas noudatan tässä vain sitä evoluutiopsykologiaa. Yksittäinen elämänmittainen ihastus kun on yhteiskunnallinen surkea illuusio, evoluutiopsykologia ja omat tunteet kertoo miten nää hommat kuuluu hoitaa.
Mutta niin, jos aikaa ei ole olemassa lainkaan, miten todistat sitten kaikki fysiikan lait?
eli c/t kumpikin tuntemattomia yhtälössä, olemattomia asioita, kuten gravitaatiokin silloin.
Hauskoja pohdinnan kysymyksiä, odotinkin itse milloin amer. heräävät, kun piti katsoa erään tieteissarjan uusin jakso.
Niin, noniinpä joo, mutta arvaustyttöjen kanssa.... minkähänlaisen kysymyksen heille voisin keksiä seuraavaksi arvattavaksi.
Olet kyllä hyvin yksinkertainen.
Tajuathan että yhteiskunta vaikuttaa evoluution kulkuun?
Yhteiskunta kun muodostaa sen ympäristön missä kaikki se evoluution kilpailu tapahtuu.
Sitä paitsi elämänmittainen suhde on osa evoluutiota myös ihmisellä. Kyse kun on aina epätäydellisistä valinnoista.
Sulle takaisinkutsu opintojen pariin.
Omat tunteesi voivat hyvinkin olla yhteiskunnallista "illuusiota" ja evoluutiopsykologia keskittyy kauttaaltaan liikaa tiettyihin asioihin.
Ei yhttää. Vanahoissa merkeissä mennän ja ihastellaan ettäältä ; ).
76.