Kuuluuko siellä Pattayalla ääniä vieraalta planeetalta ja aiheuttaako ne paniikkia, uskaltaako sinne tulla?
Kysymys Pattayan smurffinyrkkeilijälle.
11
86
Vastaukset
- Prmn
En tiedä onko ne ääniä mutta tulee sellainen olo kuin joku korkeampi taho antaisi määräyksiä ajatella.
Kun ajattelen niin tulee musikaalinen ja runollinen olotila, jolloin kirjoitan ajatuksiani. - Fobiaako
Minä kärsin Autofobiasta, Antrofobiasta, Aviafobiasta ja Geletofobiasta. uskallanko matkustaa Pattayalle?
- Aviomies6753HDsensei
Moikka resupeput ja maijat plus smurffit! Konserninjohtaja se tässä vaan terve heittää teille vähän läppändeerusta suoraan Dabu Bhapista. Ostan kultaa Väisälän osakkeilla ja OVH salkulla. Henkilökohtaisista syistä tyttäreni on kansainvälinen. Silläkään ei oo lupaa edes Jyväskylän Rossoon sen jälkeen kun veti juoksulehtipihvin.
Jotkut ihmettelee kauheesti mitä tällainen kiireinen mutta erityisen onnellinen HD aviomies multimiljonääri Chiang Maista tekee jatkuvasti jossakin Pattaya palstalla...
Keskittykää vaan omiin juttuihinne. Mun onni on minun onneni eikä mun tarvi sitä kätkeä. Olen avoimesti onnellinen. Juomavarastot on täynnä ja asiakkaalla on liivit. Mä haen leiman espanjasta jos mä haluan. Se on kätevää. Numball sanoi että se on kätevää.
Olen tosi thaimaalainen niiku tiiätte. Kolmen viikon ankaran ryyppäämisen jälkeen saavutin henkisen valaistumisen ja kehitin krabuddhalaisen ZZ liikkeen. Se perustuu hyvin pitkälti nukkumiseen ja parran kasvattamiseen.
Olen oppinut elämään ajattelematta mitään. Kiai ja tiukka kiparats asento silmät viirussa.
Abu Dhabissa on kello nyt kaksi yöllä ja vaimo ja poika nukkuu. Tyttöä konsultoin kultajutuissa vielä hetken aikaa takaapäin. Henkilökohtaisista syistä. Älkää kysykö miksi.
- LatinkiiMaijalle
Smurffinyrkkeilijä ilmoitti harjoittavansa romanttista rakastelua itse itsensä kanssa viagran avulla, jolloin hän on ihmeissään itsensä kanssa, kun lataus kasvaa 40 %.
Lieneekö harjoittavan % tapaamisia muiden suomijunttien kuten perskärpäsensä kanssa.
Hän kertoi myös että olo on kuin olisi itsekin vieraalla planeetalla kun laukee, jolloin on hyvä olla olematta parvekkeella ottamassa selfieitä keskaristaan.- Prmn
Tunnen miehen ja vahvistan tarinan.
- JariNLahti
Prmn kirjoitti:
Tunnen miehen ja vahvistan tarinan.
Niin minäkin.
- Seonlerppase
JariNLahti kirjoitti:
Niin minäkin.
Persläpilerppa kommentoi itsekseen, tapansa mukaan useaan kertaan omaa juttuaan.
- TerveisetSoiLenkeeniltä
Seonlerppase kirjoitti:
Persläpilerppa kommentoi itsekseen, tapansa mukaan useaan kertaan omaa juttuaan.
Me ollaan paljon pyöreän pöydän äärellä pohdittu sitä miksi Vuodesta 2010 tahtoo syödä seisokkipillereitä ja aina vuokraa kaksi tyttöä runkuttamaan, eikä koskaan nai.
- 5552010555
Näin käy smurffipullistelijoille.
https://news.lovepattayathailand.com/local/warning-no-inappropriate-touching-of-pattaya-ladies-will-be-tolerated/- MatkailijaJorkka
Oliko tuo se lerpan poika, jollaisen hän väittää saaneensa aikaan?
Minä kyllä tiedän, että naapurin Reiska siellä kävi, kun lerppa oli siivoamassa lentokentän vessoja Luonnetissa, siis Jyväskylän lentoasemalla. - 42x
Kohtalomme on joo usein aivan kamala...
https://aijaa.com/SPuBuS
Nytkin joudun juomaan useita screwdrivereita melkein yksin... Snif... Pahoittelen etten ehdi laittamaan kaverin parvekkeelta otettuja kuvia tänään. En oikeesti pahoittele.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081705Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031679Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1021593Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341369Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.49916Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii460915Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115891Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai294853Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347821