ILONPÄIVÄT!!! EI TARVII ENÄÄ KÄRSIÄ KRAPULAA!

969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Aatelkaa nyt tätä fantastista onnen aikaa, mikä aukeaa meille. Kantolassa nauttia rokista ja nauttia samalla marihuanaviiniä. Kun emme ränkkäävien persujen tietovuotojen takia saaneetkaan sitä Euroopan autokaupan keskusta, niin saammekin koko Eurostoliiton virallisen marihuanaviinin keskuksen statuksen. Onhan se vielä vänkempää ja autuaampaa meille kaikille.
Voi kun olis vielä Puotila Lepaalla, niin saisimme siellä panna nopeutetussa aikataulussa tuhteja marihuanaviinejä korkealla kantavierrevahvuudella. Hinnonmäen Pimeetä, Lepaan Annan Anteliaisuutta ja ties mitä Puotilan kaa keksittäskään.
Tässä onkin nyt meillä uusi ellei ny ensin ehkä ihan maalimanvalloitusmahdollisuus niin ainakin nyt €Urostoliiton kumminkin. Ja kaikilla olis kivaa ja aivan ilman krapulaa. Heureka. Ja kyllä alkas pukata vaikka minkälaista isoo visioo isolla Veellä! Nyt Sartsa ja muut Visionäärit isolla Veellä ideariiheen vaikka Leville. Ja tähän saa rahoitusta maailmalta taatusti. Maltan Osuuspankkia ja Panaman Yhdyspankkia myöten. Mutta ei pidä innostua nyt liikaa. Sanotaan kaikille hätähousuille, että Malta Vähän! Ja että otetaan pieni tuumataukoideointiaikalisä tähän!

Äänestä
  • Vallan loistavia ideointeja

    Äänestä

  • Idiksii pukkaa aivan solkenaan. Kattokai nyv vaikka tätä, voitas saada Kantolaan vielä vaikka Euroopan suurin ilotalo. Vois järkkää vaikka joka ilta sitten ilotulituksen. Ois se niin ilone asia! Alkoholitonta marihuanaviiniä ilman krapulaa ja koko ajjaan seksiä. Pantas ja panettas niin perkeleesti.

    Tutkimus: Mitä enemmän kannabista - sitä enemmän seksiä!
    Muiden huumausaineiden kohdalla vastaavaa ilmiötä ei havaittu.

    https://www.seiska.fi/Hotnow/Tutkimus-Mita-enemman-kannabista-sita-enemman-seksia/1125382?_ga=2.186610217.1492980731.1510397856-949726219.1510397856

    Äänestä

  • Hienoa että tuo edellä mainittu tiedejulkaisu on tehnyt jutun joka oikeasti kiinnostaa laajaa lukijakuntaa. Tähän asti tutkimukset ovat keskittyneet vahvasti Tauski Peltosen mustelmiin rystysissä sekä Mervi Tapolan arpiin vatsamakkaroiden välissä.

    Äänestä

  • Nyt yätämyäte katotaan vaa Areenaa,
    Ylenannettua olkoon se si Ylen hyvä,
    tahi Hartwallin vettä jo joka kolmannessa polvessa taikk Halli Hjallixen lätkämoskeija pyhä,
    on meille vaan vahvemman kaljan ja lonkeron huurussa katteltuna lätkäväkivalta kaikkein pyhintä yhä ...

    Äänestä

  • Polvihousupojat pitää nuuskaa poskessa, kiroilee, tappelee ja sylkee

    Äänestä

  • Tään palstan aloittajan tarjoama marihuanaviini saattaskin olla Vennamon likalle kuuma vinkki, siihen varmaan vois ryhtyä nyt oikein satsaamaan. Viininryyppäystä kaksin käsin, eikä lain krapulaa, Luulis suosion olevan taattu.

    Äänestä

  • Iisakki on Iisis, työväentalon vuokranneen demut on prätkäjengiläisiä mutta hah, Sartsa on Sitran erikoisasiantuntija!

    Äänestä

  • Sitra-Sartsa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UnohdaKankkuset kirjoitti:

Kalifornia vapautti kannabiksen – nyt tulee alkoholiton marihuanaviini
Yritykset luovat nyt innolla uusia kannabispohjaisia tuotteita.


https://www.kauppalehti.fi/uutiset/uutinen/VS2RZRKM?ext=ltr&utm_source=Kauppalehti_Uutiskirje&utm_medium=email&utm_campaign=Kauppalehti_Uutiskirje



https://www.kauppalehti.fi/uutiset/brittipsykiatri-lopetamme-alkoholin-juomisen-ehka-jo-kymmenessa-vuodessa/ejpZ8gez

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu