Eikä se mene ohi, vaikka aikaa kuluu. Olet yksi merkittävimmistä ihmisistä elämässäni, vaikka tuskin sitä tiedätkään.
Olen niin rakastunut sinuun
16
733
Vastaukset
- Kaunisviesti
Kerrothan sen hänelle suoraankin.
- Eiminulta
Ajattelen että tällaiset tunnustukset tulisi esittää livenä. Eli nähdään ja katsotaan mikä fiilis —>
- Eräsjiii
Minäkin sinuun. Olet päivien valo.
- jokuJkysäisee
Millä tavalla merkityksellinen?
- EräsJmies
Koska viimeksi olet nähnyt hänet?
- yksM
Minä olen viimeksi nähnyt kaipaamani Jmiehen 💋kesäkuussa. En ole ap!
- UunoUtelias
Mikä teitä estää ? Oletteko varattuja tai toinen teistä? Pitkä välimatka vai mikä on esteenä?
- menipäsOhijaVihelsi
Sinulle UunoUtelias ehken tuo J-mies ei vaan taho muuta kuin unohtaa. Ja ämmä vaa roikkuu.
- ykköseltäkakkoselle
Ukon kakkonen joka roikkuu. Näin minäkin sen näen kun nuo kaksi älykääpiötä ei ymmärrä että olen seurannut pitkään. Lukemassa ne viestit ja puheluiden määrän. Toki ne harveni kun yhteyttä otin omalla nimellä. Mutta edelleen vaan löytyy yhteyksiä niiden välillä? Vastauksen olen niihinkin saanut ei halua lähteä ja vastaa vain ja ainoastaan sen takia ettet kimppuuni käy. Kyllä minäkin epäilen että rakastat tuota petturia kerta kiusaat edelleen sitä. Soita suoraan mulle saat sen olen näyttänyt ovea useaan kertaan ja ei ei halua minua menettää sen vuoksi. Tällä sinä ratkaiset ja voit lopettaa tuon kiusaamisen kuten itse sen selittää. On jo alistuit siihen että käyn sen puhelimen läpi ja nyt jo luvan kanssa.
- Parempi_nainen
Nain sinun ukkoa joka päivä ja ukko sanoo että olen parempi kuin sinä. Kauniimpi, seksikkäämpi ja mukavampi. Parempi sängyssä enkä nalkuta
- Näinsemeneevaan
Parempi_nainen kirjoitti:
Nain sinun ukkoa joka päivä ja ukko sanoo että olen parempi kuin sinä. Kauniimpi, seksikkäämpi ja mukavampi. Parempi sängyssä enkä nalkuta
Onko tämä viesti asiallinen? Aikaisempi poistettiin. Pelkkää soopaa jota kakkonen räykyttää. Kakonen jäänyt rannalle ja ruikuttaa siksi täällä.
- mitensemenikään
Kiitos kun jaksat vastata kun tämä on raskasta molemmille. Tiedän ja tunnen että niin teet kuten minäkin. Joo ei se ohi mene ja tämä olisi pitänyt muulla tavoin hoitaa. Ehkä sitten seuraavassa elämässä. Se miksen enään voi asialle mitään tehdä johtuu omasta jutusta. Anteeksi vielä kerran en enään elättele toiveita suhteesi. Näen nyt sen että näin sen piti mennä. En jaksa enään selittää sinullekkaan.
- kertoisinmuuten
Mieleni tekisi sanoa eräälle naiselle juuri nuo samat sanat mitkä aloituksessa. Ei vaan oikein ole tilaisuutta siihen.
- toimiitse
Etkö voi luoda sitä tilaisuutta?
- josettetienneet
MIEHET ON PERSEESTÄ!
Herää sinäkin vitun pahvi.- edelleen
Tää on niin totta kuin olla voi!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081660Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai841566Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961463Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541392Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341361Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414852Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290822Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347807