Maisa Torppa, vai Isabel Ljungdell. Musta Isabel ainakin näin naisen näkökulmasta katsottuna.
https://www.seiska.fi/Uutiset/Miesturistit-ahdistelevat-missi-Isabel-Ljungdellia-Thaimaassa-seksuaalisesti-hankki?_ga=2.42951840.44023153.1515411963-58653411.1515411963
Maisa on jotenki kuihtunut viime aikoina aika paljon. Näyttää vähän jo liianki luisevalta. Onko Maisa menettänyt ruokahalunsa jostakin syystä. Ettei vain ole silläki joku ulkonäkökompleksi tullut rallitähden rinnalla.
Kumpi on teistä kauniimpi?
7
74
Vastaukset
- rumalehmä
Mitä mieltä olette juha88:n naisesta ElliHalloosta?
feikkiperse, kun vaan voi olla.- onsilläaika
iso suu, että varmasti ottanu paljon suihin, mutta ei se nyt varsinaisesti niin ruma ole.
- 666-pillu
onsilläaika kirjoitti:
iso suu, että varmasti ottanu paljon suihin, mutta ei se nyt varsinaisesti niin ruma ole.
eikös se konkretisoi alapään kokoa?
- Wpwå
En tiedä kun en tunne ketään Juhaa enkä ketään ElliHalootakaan (no se yks laulaja kyllä).
- Silikoonimummo
Naisena sanon,että Isabel Ljungdell kauniinpi,jotenkin raikkaampi ja persoonalliset kasvot. Maisa pilannut maineensa,ehkä laihtuminen johtuu sressistä ? Eikä käy kateeks olla toisen armoilla.
- kuneivätosaaollanormaal
Ihmeellistä, missä nainen, siellä ongelma, aina jotakin käymistilaa ja ihmissuhdevääntöä, jos ei muuta, niin ainakin home vaivaa.
- MiehekkyysTurnOff
Maisa koska Isabelilla on liian miehekäs naama
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081705Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031679Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1021593Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341369Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.49916Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii460915Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115891Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai294853Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347821