Moi! Oon 12 vuotias tyttö ja mun synttärit on huhtikuussa. Mä olin tänään vaan normaalisti ulkona luistelemassa mun kaverin kaa. Sit tulin kotiin ja söin iltapalan. 🐱 Ja menin sen jälkeen vessaan. Ja VUHUU mun Valkoset alushousut oli täynnä ruskeahkoja tahroja... No sit pyyhkäsin ja siihen tuli sitä juttuu.... Ja olin vaan sillee et EI :D no vähän myöhemmin pyyhkäsin just pelkästään siitä kohdasta ja siihen paperiin jää vähän laimeeta ruskeahkoa juttuu!? Onks nää menkat
Onks nää menkat??
Mursunen05
8
346
Vastaukset
uskon että on vaikka mulla ei oo alkanut itelläni, menkathan saataa alussa olla ruskeahkoja
- MirandaUusi
Oot oikeessa, mutta ne on alkanu. Mutta ne on ruskeahkojen ja punasten värisii nii ne on aina sen värisii, et joo on sulla alkanu.
- Mmmhj
Joo, taitaa olla! Toi kuulostaa siltä, että siinä oli kuivunutta verta niin kuin alussa voi ollakkin.
- Cool18
No tietenkin tiiän kokemuksest.
- MirandaUusi
Nii mäki.
- Sanna2006s
Joo varmaan
- MirandaUusi
Kyl mäki tiiän
- MirandaUusi
No tottakai ne on mekat, mul alko saman ikäsenä kui sä oot nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081699Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031664Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011576Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341368Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii453904Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115890Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293845Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347820