onko mikä autoliike paras varkaudessa,mitä mieltä ootte esim länsiväylän automarkkinoinnista?saako hyvää palvelua ja entä takuu asiat?
autoliikkeet
13
1505
Vastaukset
- Hatunkoko
Onko sinulla liian suuri pää?
- hattumieshesa
kerro vaan oma hatunkokosi,ajoin tänään käsityökatua,minkä takia niitä autojen paikkoja siinä länsiväylän autoliikkeen pihassa pitää siirrellä vai näyttääkö se jostain ummikosta että kauppa käy.ajoin laakkoselle ja ostin uuden auton.
- Menkääsinne
Auto Kari on paras.
- MestaritTiellä
Vieläkö Mestarin tiellä myydään moottorikelkkoja joihin on vaihdettu tyyppikilvet?
- Uskomatontaa
Sama homma jatkuu.
- Voijuku
Kuka mahtanee olla kilpien vaihtaja, että osaa olla varovainen.
- Lyhyellämatolla
Laitappa googleen, kyllä nimi löytyy.
- Herransiunausta
Kaikki kelkkoja ostamaan mestarintieltä.
- Vika-tyyppi
Mestarintiellä kauppa kannattaa.
- D--D
Auto-Varkaus ! Liike vie autoja luotettavasti ulkomaille jo useamman vuoden kokemuksella.
- tarkiainenp
Tarkiainen on paras. Se kun ei vastaa soittoihin eikä viesteihin niin rahat säästyy. Puhelimeen vastaamalla voisi varmaan pari autoo saada myytyäkin.
- Johtotähtikeula
Auto Kari paras. Tarvoset on kauppamiehiä, armottoman kovia mutta pitää sanansa. Huippu hyvityksiä et saa, mutta jos ekan auton ostat sieltä, pitävät asiakkuuden mielellään. Mutta uutena asiakkaana armoton seula, kaikki ei pääse sen läpi. Se voipi antaa väärän ylimielisen kuvan mutta ovat vain varovaisia kun kaiken maailman tyhjätaskuisia renkaan potkijoita on liikeellä.
- Vielisop
Huso peniksen jatke.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14010506
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p404070Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323612Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352664Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591582Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731428Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311386