Paavo presidentiksi

Lautakasa-Matti jää toiseksi.
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos Paavo Väyryselle kielteisestä Nato kannanotosta.Jos suomi ajetaan naton jäseneksi ilman kansanäänestystä nämä päättäjät on laitettava siitä myös vastuuseen,mikä tietysti tapahtuu muutenkin,mutta raskaimman kautta.Suomen olisi korkea aika aloittaa neuvottelut Venäjän Vladimir Putinin kanssa,yhteisen rajan suojaamiseksi.

Äänestä
  • Minäki ensin meinasin Paavoo äänestää, mutta kun kuuntelin tuon Matin yletentin niin, hänhän olikin niin asiansa osaava, että meneeki ääni ny Matille

    Äänestä

  • Missä se Wladimirri Jussi piileksii ?.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KiimaMatti kirjoitti:

Lautakasa-Matti jää toiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu