Anna Aatlo

Anna AAAlto oli hirvee! Oottetteksskeste jengi samaan mieltä?
51051
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..Ainaakaan yhtä ruma kun sinä. Linkitäs kuvasi. Kateellinen pikku teininoitairkkipissis. Kaunis oli.

Äänestä
  • kyllä se niin on että anna aalto ei ole mikään kaunotar. laiha ku mikä, reisien väliin mahtus patonki,korvat höröllään, suu aivan vinossa ku puhuu, ei se tarkota et mun pitäs olla yhtä kaunis tai ruma ku se, mähän en ole tyrkyttänytkään itteeni minneen. tajuuts sä nyt tän assiin??!!(en usko)taidat olla ton annan sukulainen tai joku ku noin puolustelet.
    näkeehän sen hullukin otsalaan mikä on kaunis ja mikä ei.

    Äänestä

  • Mielipiteensä saa demokraattisessa valtiossa kertoa vapaasti. Tuollainen leimakirveen käyttö on mielestäni lapsellista. Aika pelottavaa olisi, jos jokaista missiä pitäisi ylistää kauniiksi tai muuten olisi kateellinen. Vai onko vain niin kova pala että joku on kanssasi eri mieltä?

    Omaankin silmääni Annassa ei ollut oikeastaan mitään kaunista - hymy oli väkinäinen, silmissä ei ollut pilkettä ja kasvonpiirteissä oli jotain pelottavaa. Liian voimakas meikkikin saattoi vaikuttaa. Aivan erilainen siis kuin vaikkapa söpö ja iloisen näköinen Susanna Laine.

    Äänestä

  • jade kirjoitti:

    kyllä se niin on että anna aalto ei ole mikään kaunotar. laiha ku mikä, reisien väliin mahtus patonki,korvat höröllään, suu aivan vinossa ku puhuu, ei se tarkota et mun pitäs olla yhtä kaunis tai ruma ku se, mähän en ole tyrkyttänytkään itteeni minneen. tajuuts sä nyt tän assiin??!!(en usko)taidat olla ton annan sukulainen tai joku ku noin puolustelet.
    näkeehän sen hullukin otsalaan mikä on kaunis ja mikä ei.

    Pitääkö olla sukulainen että pitää jotain ihmistä kauniina? Joo, Gwen Stefani on mun mielestä kaunis. Jihuu, oon sit kai sen sukulainen!O_o

    Äänestä

Ei ainakaan kaunein finalisteista :) Muutenkin vaikuttaa aika tyrkyltä, finaalissakin jo toista kertaa. Anna oli kauhean vakava... Lavallakin hän melkein kompastui helmaansa kolme kertaa... Ei todellakaan mitään missi ainesta! Tajuisi jo että ei enää osallistu missikisoihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hobbllaaaa... kirjoitti:

Anna AAAlto oli hirvee! Oottetteksskeste jengi samaan mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu