Ennen jaloissani oli vain pieni refleksi. Nyt paikallinen terveyskeskus lääkäri ei löytänyt pienintäkään refleksiä. Mitä pitäisi tehdä.
Selkä on synnynnäisesti kiero, toinen jalka lyhyempi ja magneettikuvissa todettu välilevynpullistuma vuosia sitten. Lääkäri ei suostunut tekemään lähetettä minnekään erikoislääkärille, eikä myöskään uudelle magneetikuvalle, jossa olisi voitu todeta selän nykyinen kunto. Lääkäri laittoi sairaseläkepaperit vetämään vaikka totesi niiden tulevan bumerangina takaisin. Sain sentään uuden lääkereseptin kun edellinen lääke Pronaxen korventaa mahan verille.
puoli tuttu lääkäri kehoitti tehdä valituksen heitteillejätöstä kyseisen lääkärin osalta.
Kummassakaan jalassa ei refleksiä
3
88
Vastaukset
Neurologin pitäisi tutkia sinut. Tee valitus tk-lääkäristäsi ja vaadi lähete neurologian poliklinikalle niin pian kuin mahdollista.
En halua pelotella, mutta tuo voi levitä ja paheta. Silloin ns. lentää pelikaani turbiiniin.- EpätasaArvoaSuomalaislle
On tunnettua Suomen olevan maailmankaikkeuden sosiaalitoimisto ulkomaalaisille, ei suomalaisille.
Tekeydy ulkomaalaiseksi, niin saat apua helposti ja ilmaiseksi.
https://www.helsinginuutiset.fi/artikkeli/552534-helsingista-tuli-juuri-koko-maailman-terveysasema-ja-sina-maksat-ilmiriita - jatkuumainostenjälkeen
jatkoa edelliselle- suomalaiset potkitaan pois työkkärijonoa kuormittamasta jotta voisivat palvella mamuja. Jos Suomipoika ei poistu työkkäristä, soitetaan sinivuokot. Ainoastaan mamu saa palvelua---
Niin ite kymysykseen- mee potilasasiamiehelle tapauksen kanssa jos et saa asiallista palavelua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081660Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai841566Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961463Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541392Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341361Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414852Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290822Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347807