Se päivä lähenee hitaasti mutta varmasti. Ja muitakin juttuja on vireillä. Nyt ei auta enhän se miä jutut.
Mistä narsistille hyvä asianajaja?
Korvattavaatulee
11160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kalervon apu antaa lak tuntemusta.i
Oikeuaputoimistolyt saa halvalla: Eihän matti kukkarossa kantata palkata muuta kun yhteiskunta kustantaa, mutta maksettavaa tulee narsulle muutakin josta on turha syytellä muita.
Saatko joltakin palkan siitä että jahtaat narsua ?
Narsu itse on hörvelö. Ei sitä tarvitse jahdata. Menee itse niin lujaa että muut ei kerkeä perässä. Kuka sen kahjon perässä yrittäisikään? Menkööt vaikka vittuun tai kuuseen. Aivan sama minne menee. Tai sitten ei mene, ei väliä. Kuka sitä hullua jahtaa?
Olipa hyvä vastaus narsulle.
Kotisiivoojalla viheltää taas. Olisko kale vienyt juotavaa.
Kiva, kun olette tuttuja. Mitä jos kirjotteletkin väärästä henkilöstä...tällainenkin mahdollisuus..kävikö mielessä pieniaivoinen
Nyt ei lähde väärä henkilö käräjille! Saa maksettavaa takuulla! Syyttäjä ei pelasta. Ei mulkku tajua vielä mikä sitä oottaa!!
Kuulemma toisestakin jutusta valmistelua, mutta mun jutusta se mulkku saa ainakin maksettavaa!
Milloinkas tämä oikeudenkäynti on ?
Juu, sanoista teoiksi
Ilon päivä tulossa Jarsu käräjille ja maksua tulee.