Ajelin tänään Tanilantietä ja siellä oli musta Audi pellolla katollaan romuttuneena. Nopeutta ollut varmasti todella paljon ja kyseessä vielä suora tieosuus.
Auto romuna Tanilantiellä
Romuna
5
471
Vastaukset
- Tanilalainen
Lauantaista asti se siellä on ollut.
- axiton
Olisiko rekkari alkanut A-kirjaimella ja numero loppunut ykköseen?
- Tanilalainen
Kyllä. Taidat tietää kyseisen auton. Tunnetko tämän auton omistajan? Jos tunnet niin pyydäppä häntä ottamaan yhteyttä poliisiin asioiden kulun selvittämiseksi.
- axiton
Tiedän kyllä kyseisen auton ja tiedän jopa omistajan, mutta en häntä onneksi tunne . Ei se äijä poliisin kanssa halua olla missään tekemisissä. Hän on vähän pipi monella tavoin.
- Autoosi
Eipä ollut autonromua enää siellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801987
- 1321702
- 1481275
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161181- 351066
- 78963
- 52936
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4868