Tuleva kokki

köksäkö

Pääsenkö keittiö mieheksi, tykkään katsella kokki ohjelmia ja olen seurannut silmä kovan äidin ruuanlaittoa . Olen muutenkin hyvän ruuan ystävä.

5

412

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ristimikäristikuli

      Pääset...Pääset oot jo valmis kokki!

    • kääämi

      Että vahtaat äippää kovana....ei armeejaan ..

    • HuippuKokki

      Olet jo valmis kokki ja etenkin jos olet katsonut Jamien keittiötä! Sinut jo kotiutetaan 2 päivän päästä.

    • gr4f435rf34r543rf

      Kaikki riippuu kunnosta, että voitko valita jotain. Jos kuntosi on huono niin sulle määrätään koulutuspaikka, jostain.. jos hyvin käy niin onhan se perunan kuorintakin sotaoppia.

    • roisto

      Kannattaa erikoistua maittaviin jälki ruokiin . Voit päästä isojen nappi herrojen suosijoon ja sitä rataa ilmaisille viinoille upseerikerholle,voi tietysti joskus olla aamulla pyylly hieman arka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      146
      1970
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      300
      1149
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      82
      963
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      888
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      819
    6. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      53
      799
    7. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      18
      756
    8. 71
      754
    9. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      701
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      56
      699
    Aihe