Pääsenkö keittiö mieheksi, tykkään katsella kokki ohjelmia ja olen seurannut silmä kovan äidin ruuanlaittoa . Olen muutenkin hyvän ruuan ystävä.
Tuleva kokki
köksäkö
5
425
Vastaukset
- ristimikäristikuli
Pääset...Pääset oot jo valmis kokki!
- kääämi
Että vahtaat äippää kovana....ei armeejaan ..
- HuippuKokki
Olet jo valmis kokki ja etenkin jos olet katsonut Jamien keittiötä! Sinut jo kotiutetaan 2 päivän päästä.
- gr4f435rf34r543rf
Kaikki riippuu kunnosta, että voitko valita jotain. Jos kuntosi on huono niin sulle määrätään koulutuspaikka, jostain.. jos hyvin käy niin onhan se perunan kuorintakin sotaoppia.
- roisto
Kannattaa erikoistua maittaviin jälki ruokiin . Voit päästä isojen nappi herrojen suosijoon ja sitä rataa ilmaisille viinoille upseerikerholle,voi tietysti joskus olla aamulla pyylly hieman arka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643305Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433117- 432498
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1082356- 311923
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271820- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851425- 391300
- 821159