APUA! MITÄ TEEN?!

huolestunut2832

Olen neitsyt. Harrastin seksiä ilman yhdyntää niin että istuin miehen vatsan päällä ja liikutin häpyhuulia peniksen päällä, kun se oli vaakasuorassa. Käytettiin rasvaa, muttei mielestäni tarpeeksi.

Siitä on jo yli 24 tuntia, mutta minun häpyhuuliini sattuu ja polttaa. Tuntuu kuin häpyhuulet olisivat kutistuneet tai uppoutuneet syvemmälle. Lisäksi tunnen kuivuutta. Sen peniksen hankaaminen sattui, mutta jatkoin silti.

Sattuuko hankaamisen takia vai olenko menettänyt neitsyyteni? Palautuvatko häpyhuuleni enää entiseen muotoonsa?

1

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aikuinen_nainen_2018

      Kun harrastaa seksiä, on huolehdittava myös ehkäisystä (raskaus ja taudit). Tuollaisessa touhussa tarttuu jo taudit. Olisi pitänyt käyttää kondomia. Toimitko omasta vapaasta tahdostasi? Jos teillä on kovin ikäeroa (alaikäinen tyttö ja aikuinen mies), touhu haiskahtaa jo hyväksikäytöltä.

      Varaa aika ehkäisypoliklinikalle ja hoida ehkäisy kuntoon. Teknisesti olet vielä neitsyt, jos penis ja muu härveli ei ole käynyt sisälläsi. Raskaudelle ja taudeille altistut kuitenkin jo nykyisellä menetelmällä. Ja keskustele omista rajoistasi. Sinä päätät itse kehostasi. Ei tarvitse tehdä sellaista, joka sattuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      1705
    2. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      103
      1679
    3. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      1593
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      254
      1409
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1369
    6. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      49
      916
    7. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      460
      915
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      891
    9. Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?

      Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai
      Maailman menoa
      294
      853
    10. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      347
      821
    Aihe