Oma äiti tuhoaa sinut kun et pysty velkaantumaan enempää että sillä olisi töitä. Uhkaa itsemurhalla ja facebook nöyryytyksellä ja firman maineen pilaamisella jos en auta sitä yrittäjäksi.
kokekaa tämä nöyryytys
4
107
Vastaukset
- oodilahkolle
Pakko taas maksaa sille omasta pussista palkka ettei tule taas itelle vaikeuksia. En tiedä kuka se on, pitää kouluttaa mutta ei se muista seuraavana päivänä mitään. Pakko järjestää mukavaa touhua ja tsempata ettei tule itelle liian masentunut olo. Miehelle täytyy olla kotiorja ettei rupee suututtaa. Ja murhe naisista puhuttava aina nätisti, ei saa muistuttaa näistä pettämiskavereista. Jos haukut miehen sukua niin turpaan tulee heti. Kyllä se itsemurha liikkuu itellä koko ajan, vituttaa vaan kun mies sais henkivakuutuksesta rahaa ja lapset niin ei viitti.
- semmonenihanuus
Lopulta lahko suuttui niin että piti vielä ryssäkin palkata, joka oli koko ajan stressilomalla ja haki yksityistä terapiahoitoa työterveydestä. Kertoi elämästäsi joka ikinen päivä, pilkallinen virne kasvoillaan, kunnes kun ei saanut palkallista lomaa, niin kaivoi leikillään aseen laukusta, ja kertoi että näitä löytyy kun on äiti. En huomannut katsoa oliko aito vai leikkiase.
- näetteköitsenne
Tyykäättekö säälin hakemisesta ja asioiden esiin tuomisesta??
- satumaaa
narsistiin viittaa toi käytös
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815