omakotitontteja

myytiin raisiossa viime vuonna enemmän kuin koskaan ennen 2010 luvulla. suunta on hyvä. raisio tarvitsee tulevaisuuteen panostavia asukkaita. töitä on alueella enemmän kuin tekijöitä. valtaosan haaveena on omakotitalo, ei kerrostalo.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

asiaa, kuka nyt kerrostaloon haluaisi, kun naapuriin on matkaa 30cm.

Äänestä

Olen samaa mieltä että kerrostalo ei ole ihmisiä varten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tonttionjoostettu kirjoitti:

myytiin raisiossa viime vuonna enemmän kuin koskaan ennen 2010 luvulla. suunta on hyvä. raisio tarvitsee tulevaisuuteen panostavia asukkaita. töitä on alueella enemmän kuin tekijöitä. valtaosan haaveena on omakotitalo, ei kerrostalo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu