etsin 40-46v nais seuraa,rehellistä ei seikkaijaa.
mieluummin oulun läänin alueelta mieluummin .muutkin huomioin.
mieluummin oulun läänin alueelta mieluummin .muutkin huomioin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Oletkos sinä se yksinäinen Olavi, joka etsi täältä seuraa jokin aika sitten? Muistelen nähneeni saman tapaisen ilmoituksen täällä, mutta tuo nikki oli hieman erilainen. Mutta ilmottele sähköposti osoitteesi, niin katsotaan, miten meidän kemiat pelaa yhteen. Olen yli nelikymppinen nainen ja olen rehellinen enkä seikkailu mielellä liikenteessä.
olen kyllä sama ja ihmettelen mihin hävisi edellinen.jos kiinnostaa niin laitan osoitetta.
toivon niin juha
Hei!
Toki olen kiinnostunut, joten laita vaan se osoite niin kirjoittelen sinulle.
laita osoite tai tule cättiin tänään juha
Missä huoneessa olet ja mihin aikaan? Niin ja millä nikillä? Voin tulla juttelemaan, jos vaan noita asioita ilmoittelet.
Ei tainnut olla Juhalta itseltään tuo viesti, jos nyt sitten tuon oikein käsitin. Mutta jos Juha haluat tulla sättiin niin ilmoita nuo yllä olevassa viestissä olevat asiat, niin tavataan sätissä. Tai laita se osoite.