Hervannan uimahalli

Avataanpa tähän nyt aivan oma palsta yhdelle tamperelaiselle trollille Hervannan uimahallin käytäntöjen selittämiseen.
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sen pituinen se.. Hervanta on Tampereen slummi..

Äänestä
  • Ai niinkuin Amerikan malliin Slummi? Joo o.... lienet katsellut liikaa elokuvia.

    Äänestä

Ei vaan kelpaa de Witille Hervantakaan vaimon uimapaikaksi, vaikka siellä kerran viikossa olisi naistenvuoro. Jyväskylään asti piti ajaa eikä sielläkään päässyt vaimo uimaan, kun De Wit ei saanut kahvion ikkunasta valvoa hänen käyttäytymistään. On se kovaa olla mamun vaimo ja lukuisan lapsilauman äitipuoli. Uiminenkin on tiukoilla.

Äänestä
  • Onko tämä se sama mamu joka pidätettiin Helsingissä kadulta suoraan jonkun raiskausepäilyksen vuoksi? Ei ollut kuulusteluihin mennyt ja joutui joitain päiviä putkassa viettämään tämän vuoksi.
    Se asia taitaa olla vielä kesken..

    Äänestä

Laittakaas seuraavaksi avaukseksi vaikka Kuopion uimahalli!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mustamakkaramaistuu kirjoitti:

Avataanpa tähän nyt aivan oma palsta yhdelle tamperelaiselle trollille Hervannan uimahallin käytäntöjen selittämiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu