Boku No Pico väärinymmärretyin anime

LoveYourself

Haluamme tehdä jotain selväksi! Olemme nähneet Boku No Picosta puhuttavan paljon pahaa. Haluaisimme kertoa kaikille, että näitä kommentteja ei kannata kuunnella. Sarja on oikeasti todella koskettava ja syvällinen kertomus nuoruuden vaikeuksista ja niiden ylitsepääsemisestä. Boku No Pico on yhtä ihanaa kuin jäätelön syöminen. Se lämmittää kylminä päivinä kuten jäätelö jäähdyttää kuumina kesäisinä päivinä. Me olemme saaneet tarpeekesemme siitä, että ihmiset pilkkaavat tätä upeaa sarjaa. Se on täysin väärin ymmärretty ja kaikkien pitäisi uskaltaa katsoa se avoimin mielin ilman ennakkoluuloja. Kiitätte meitä vielä kun tajuatte kuinka väärässä olette sarjan suhteen.

9

2158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ponydash

      tämä on ihan totta!!!! olen myös nähnyt kamalia kommentteja boku no picosta enkä yhtään ymmärrä, että miksi. se on yksi lempianimeistani ja tuntuu aina kamalalta kuulla kaikkien puhuvan siitä pahaa. kannattaa oikeasti katsoa kaikki osat ennen kuin alkaa puhumaan pahaa!

    • pico_x_mokkun

      tehdään pornosta taidetta niin siitä tulee laillista2018vuoden tavoite

    • LoveYourseIf

      Boku no pico ei ole aikuisviihdettä, anteeksi nyt vain. Siitä ei tarvitse TEHDÄ taidetta sillä se ON JO sitä. 2018 vuoden tavoite on, että sinun on hylättävä tälläiset seksuaaliset paheet ja ymmärtää, mitä sarja todella haluaa katsojalle välittää. Nyt vain takaisin koulun penkille siitä senkin tietämätön moukka!

    • Eihemmetti

      Toivon että ootte trolleja...

      • LoveYourseIf1

        Miksi toivoisit jotain sellaista? Me haluamme vain puhdistaa tämän kauniin syvällisen sarjan maineen, jonka sinun kaltaisesi moukat ovat lianneet perversseillä ajatuksilla. Sinun pitäisi ehkä ottaa uusi katsaus sarjaan.


      • Anonyymi

        Sama
        Tää porukka on jotain kolmekymppisiä miehiä jotka ei ole nähneet ulkomaailmaa viiteen vuoteen ja ne kattoo pornoa jossa on alaikäisiä tyttöjä.
        Ja väittää että se on ok ei jeesus
        Kyllä minäkin tykkään katsoa joitakin Hentai juttuja mutta tää on jo liiottelua.


    • kyllähän se on hyvä ainakin mun mielest

    • jaah

      jätkä panee lasta, joka esittää tyttöä. onks tää syvällinen puoli se, että pikkupojalla on identiteettikriisi

      • boku_no_homo

        Syvällinen puoli on se että se dekonstruktoi mieskatsojien heteroseksuaaliden ja aiheuttaa heille identiteettikriisin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen jotenkin

      Epävarma ulkonäöstäsi
      Ikävä
      249
      6410
    2. Minun rakkaani.

      Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m
      Ikävä
      28
      4527
    3. Koska näet seuraavan kerran

      Kaivattusi? Onko päivä tiedossa vai sattumasta kiinni?
      Ikävä
      98
      2915
    4. Ootko nainen jotenkin

      itseäs täynnä? Mars laihduttamaan. 🫵🏽 K
      Ikävä
      41
      2297
    5. Hyvästi.....

      En vain enää jaksa.....
      Ikävä
      33
      2102
    6. Hyvää yötä

      Mm❤️
      Ikävä
      56
      2056
    7. Ongelma Ibizalla

      Mistä saada triatleetin jalkaan mahtuva kenkä häitä varten?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      109
      1860
    8. Eelle

      Huomenta,ajattelen sua..
      Ikävä
      22
      1769
    9. Hauskaa nimipäivää rakkaalle!

      On kova ikävä. Rakastan sua ikuisesti ❤️🤗😘
      Ikävä
      27
      1562
    10. Pitihän se arvata, että kasvavat puolustusmenot

      halutaan rahoittaa työtä tekevien oloja kurjistamalla. Nyt ehdotetaan arkipyhien poistamista. Seuraavaksi tulee ne kuusi
      Maailman menoa
      232
      1514
    Aihe