Boku No Pico väärinymmärretyin anime

LoveYourself

Haluamme tehdä jotain selväksi! Olemme nähneet Boku No Picosta puhuttavan paljon pahaa. Haluaisimme kertoa kaikille, että näitä kommentteja ei kannata kuunnella. Sarja on oikeasti todella koskettava ja syvällinen kertomus nuoruuden vaikeuksista ja niiden ylitsepääsemisestä. Boku No Pico on yhtä ihanaa kuin jäätelön syöminen. Se lämmittää kylminä päivinä kuten jäätelö jäähdyttää kuumina kesäisinä päivinä. Me olemme saaneet tarpeekesemme siitä, että ihmiset pilkkaavat tätä upeaa sarjaa. Se on täysin väärin ymmärretty ja kaikkien pitäisi uskaltaa katsoa se avoimin mielin ilman ennakkoluuloja. Kiitätte meitä vielä kun tajuatte kuinka väärässä olette sarjan suhteen.

9

2134

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ponydash

      tämä on ihan totta!!!! olen myös nähnyt kamalia kommentteja boku no picosta enkä yhtään ymmärrä, että miksi. se on yksi lempianimeistani ja tuntuu aina kamalalta kuulla kaikkien puhuvan siitä pahaa. kannattaa oikeasti katsoa kaikki osat ennen kuin alkaa puhumaan pahaa!

    • pico_x_mokkun

      tehdään pornosta taidetta niin siitä tulee laillista2018vuoden tavoite

    • LoveYourseIf

      Boku no pico ei ole aikuisviihdettä, anteeksi nyt vain. Siitä ei tarvitse TEHDÄ taidetta sillä se ON JO sitä. 2018 vuoden tavoite on, että sinun on hylättävä tälläiset seksuaaliset paheet ja ymmärtää, mitä sarja todella haluaa katsojalle välittää. Nyt vain takaisin koulun penkille siitä senkin tietämätön moukka!

    • Eihemmetti

      Toivon että ootte trolleja...

      • LoveYourseIf1

        Miksi toivoisit jotain sellaista? Me haluamme vain puhdistaa tämän kauniin syvällisen sarjan maineen, jonka sinun kaltaisesi moukat ovat lianneet perversseillä ajatuksilla. Sinun pitäisi ehkä ottaa uusi katsaus sarjaan.


      • Anonyymi

        Sama
        Tää porukka on jotain kolmekymppisiä miehiä jotka ei ole nähneet ulkomaailmaa viiteen vuoteen ja ne kattoo pornoa jossa on alaikäisiä tyttöjä.
        Ja väittää että se on ok ei jeesus
        Kyllä minäkin tykkään katsoa joitakin Hentai juttuja mutta tää on jo liiottelua.


    • kyllähän se on hyvä ainakin mun mielest

    • jaah

      jätkä panee lasta, joka esittää tyttöä. onks tää syvällinen puoli se, että pikkupojalla on identiteettikriisi

      • boku_no_homo

        Syvällinen puoli on se että se dekonstruktoi mieskatsojien heteroseksuaaliden ja aiheuttaa heille identiteettikriisin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      73
      2825
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      64
      2723
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1802
    4. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1637
    5. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      16
      1590
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      20
      1570
    7. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      15
      1412
    8. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1277
    9. Millainen meno

      Viikonloppuna? Mulla hirvee vitutus päällänsä. Onko muilla sama tunne??
      Ikävä
      38
      1243
    10. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1229
    Aihe