Siellä Paavo kommentoi ja Johannes selostaa ampumahiihot.
Kuhmoapuhuvat Pjonkiangissa
sakotikka
72016
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Paavo saa reissusta hyvät rahat (palkan päivärahat), pysyy kukkaro kunnossa. Lisäksi jos työnantaja(valtio) maksaa varsinaisen palkan myös siltä ajalta.
Paavohan on aivan hyvä myötäilijä ulosanniltaan.Kommentoija parraastapäästä,sanomiset on "niin"berseestä ja ennustettavia.
Ei siellä pölvästi Paavo kommentoi vaan Sanna-Leena ja hyväniin.
Paavo isänsä kaltanen idiootti ei olis päässy Rajaan vetään lonkkaa ilmun isoa EETUA ja piste.
Epäilempä vaan, että itse et saisi mitään sanottua jos olisit kommentoimassa. Paavohan tietää jos kukaan a-hiihdosta ja osaa asiansa.
Eipä noita urheilukisoja tule yleensäkään sen takia katsottua että kommentointeja sitten saisi kokorahalla kuunnella.Ihansama onko siellä Paavo eli Juhani sanailemassa,kun muuten vain on jännät kamppailut.
Urheilu yleensäkin on aivan umpihomojen hommaa.Kuka sitä rehkimistä viitsiikin tölliä,neverhood.