Älkää puhuko pressanvaaleista tässä osiossa

Ketään ei kiinnosta, tästedes puhutaan vain Iisalmen asioista. Tämä oli sitten ensimmäinen ja viimeinen varoitus.
6165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitäs runkkari meinasi tehdä asialle? Buahhahhhahhahaa!

Äänestä

samaa mieltä ei pressoja tänne

Äänestä

no, vastaa sit vaikka et kuka teki paskat uimahLlin porealtaaseen. Tälläista tapahtuu Iisalmessa ,Puhutaanko mieluummin vaikka vaaleista.?

Äänestä

Joo muuta kun persut päivystävät joukolla tällä palstalla.

Äänestä
  • Sama ilmiö koko Suomessa.

    Äänestä

  • Olen huolissani Iisamen nuorten huumeiden käytöstä..Tämä ei tietenkään kaikkia koske ,mutta isoa osaa kuitenkin , Onko se todella niin vaikea saada kuriin ,vai eikö sitä tahtoa siihen oikeasti ole.?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valvoilija kirjoitti:

Ketään ei kiinnosta, tästedes puhutaan vain Iisalmen asioista. Tämä oli sitten ensimmäinen ja viimeinen varoitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu