nukkumaan meno aika?
Eiköhän se ois pennut nyt kuule
7
124
Vastaukset
- Määkibäukolle
Siis nukkumaanmenoaika? Sepra psljadti raidanga 😉
- Mymmö
Turvat kiinni ja nukkumaan!
- haukio.kala
Ei saa huomata... mihinkä seepra raidoistaan pääsisi. Tartteeko kaikkea jo alleviivattua hoilatakin vieläniin kuuluvasti.
- Mymmö
haukio.kala kirjoitti:
Ei saa huomata... mihinkä seepra raidoistaan pääsisi. Tartteeko kaikkea jo alleviivattua hoilatakin vieläniin kuuluvasti.
Seepra on housuissas ja nyt nukkumaan!
- elonmerkit
No ei kyllä ole. Just vaihdoinki eikä mitään eläimistöä esiintynyt toimituksen yhteydessä. Mut mennään vaan. Johan sitä on väsykin.
- Nukusävaan
elonmerkit kirjoitti:
No ei kyllä ole. Just vaihdoinki eikä mitään eläimistöä esiintynyt toimituksen yhteydessä. Mut mennään vaan. Johan sitä on väsykin.
En tuu nukkuu väsyn kanssa!!
- oksanhanka.16
No kuin noin nätiste pyydät, onhan se mentävä maate. Saanko huomenna, siis tänään jo klo 11 kirjottaa tänne?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081726Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031723Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031635Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541416Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341372Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii472941Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50934Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115896Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai297869Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347823