Olen lähettänyt 2x ko lehden aapo lukijalta palstalle seuraavan mielipiteeni,jota ei ole julkaistu.
" Ääni Niinistölle on samalla ääni kokoomukselle.
Valisijayhdistys tekee likaisen työn ja kokoomus korjaa sadon. Ja eliitti voi jälleen hyvin".
Mikä mielestänne liian poliittista steriilille kokoomuksen lehdelle?
Vai yrittääkö suojella omaa suosikkiaan kaikelta kritiikiltä?
Aamuposti-kokoomus
4
73
Vastaukset
- poliittistaohjausta
Aamuposti on tätä etelän mediaa,joka ei salli kokoomuslaisia arvoateltavan.
Pitää päätöksen isellään,kun ilmoittaa että julkaisee julkaisukelpoisen kirjoituksen.
Mitä julkaisukelvotonta edellisessä? - SensuuriToimii
Perehdy Aamupostin taustoihin : Aamupostin omistaa eduskunnan rikkain mies, kokoomuspuolueen Eero Lehti. Jos olisit julkaissut Niinistöä ja kokoomuspuoluetta ylistävän kirjoituksen , se olisi varmaankin läpäissyt sensuurin ja olisi julkaistu.
Näin se toimii mielipiteenmuokkaus toimii manipulaation ja sensuurin voimin. - EeronLehdet
KOKOOMUSMINISTERIN ulostulo RÄJÄYTTI kansan RAIVON
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15181157/kokoomusministerin-ulostulo-rajaytti-kansan-raivon
Ei varmaan uskalla uutisoida myöskään tästä. - Bror-Erik1974odin-1Ac
Oletpa aloittaja aika tumpelo peruskriitikko jos kuvittelet eliittivihassasi kenenkään ottavan populistista valitusvirttäsi vakavasti, kaltaisiasi tyhjänjurnuttajia piisaa kyllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475495Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612396Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181890Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1461773- 171615
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol341575Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5140881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771088Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281059