Mun poikakaveri, sen kaveri ja kaverin kaveri pani mua yks ilta. Ekaks ne pani vuorotellen, mut kun mä pyysin oikein nätisti, niin ne suostu sit kaikki kolme panee mua yhtaikaa. Vaik ei ne oikeesti halunnut, teki sen vaan mun mieliks. Ne on niin kilttei ja söpöi.
-Maija-Riitta
Tytön kolme miestä
4
20117
Vastaukset
- Lotta979797
Unissas😂😂😂
Meillä oli sellainen luokkatapaaminen Tallinnassa. Oltiin Baarissa mukit kädessä. Sellainen kuuskymppisten pukumiesten ryhmä siis. Siihen tuli sellainen pariskunta nuori nainen ja vähän vanhempi poikaystävä. Ne oli kuvaus matkalla. Päädyttiin niiden hyttiin katselee niiden kuvia. Alaston nainen kaikissa paikoissa. Sen kasvoja ei kuvissa näkynyt. Ne pyysi meidät mukaan. Sit kuvattiin naista ja meitä. Meistä tuli vaan kädet kuvaan kun me puristeltiin sitä naista.
- Hyvikoetettu
Muistan nuorena likkana kun ainoat huvittelupaikat kesäisin olivat ne vanhat kunnon lavatanssit maaseudulla. Kiersin bussilla lähes joka ainoan tanssipaikan ja niistä en muista yhtään kertaa ettenkö olisi saanut miesseuraa. Joskus useampaa saman illan aikana. Kerrankin eräs kaukainen tuttavani oli sielä volkkarin pakulla, missä oli valmiiksi pari patjaa takana. Siellä sain neljältä kaverilta vuoron perään ja siitä huolimatta tuntui, että olisin tarvinnut lisää. Näitä kertoja oli lukemattomia. Myöhemmin kun olin jo ravintolaiässä, alkoi vähän varttuneimpien misten kanssa seurustelu ja sitä on jatkunut näihin piviin saakka.
- Panemattaparas
Asun suht. suuressa taloyhtiössä, kuitenkin useimmat ovat hyvänpäivän tuttuja toisilleen, kuten eräs yksinäinen mieskin, jonka kanssa usein juttelin.
Alkoipa hän kerran kehumaan, että hänellä on paljon pornofilmejä, koskas tulisin katselemaan ja tulihan sitä lähdettyä kerran ja sitten toistekkin, jotenkin ne vaan kiihotti, tämä taas johti siihen, että löysin itseni (pienen yllytyksen jälkeen) alasti ja annoin miehen hipelöidä ja runkata itseäni.
Kun kerroin tästä pitkäaikaiselle poikaystävälleni, niin hänkin kiinnostui asiasta ja kysyi, että voisiko hänkin tulla, no kysyin, että saako ja kävihän se.
Sovin illan koska tullaan ja sinä päivänä oli jo pieniä tykytyksiä havaittavissa, etenkin kun poikaystäväi kehotti pukautumaan niin, että vaatteet saa helposti pois, vedinkin päälleni vain pelkän veryttelyasun ilman rintsikoita ja pikkareita.
Saavuttuamme paikan päälle videot lähti heti käyntiin ja istuimme sohvalle kolmistaan, minä keskelle, videokin oli minulle uusi ja aika hyvä, kyllä siinä tunnelma nousi ja huomasin, että jotain muutakin oli noussut, poikayst. sanoikin, että otetaan sulta nämä liiat vaatteet pois ja riisui minut saman tien, istuin uudelleen heidän väliinsä, mutta jalkani nostettiin heidän reisiensä päälle, olin siinä kuin kynarin penkissä ja pian tunsinkin kuinka alapäätäni hiplattiin, kaverini kehotti sitä toista kokeilemaan tissejäni ja niin sitten jatkuikin, miehet vaihtoivat aina välillä kohdettaan, tunsin olevani onneni kukkuloilla, oli mukavaa katsottavaa ja tunnettavaa, toinen hipelöi pilluani ja toinen rintojani, sainkin orkun aika nopeasti ja sen huomasi.
Silloin kaverini sanoikin, että vähennetään mekin liiat vaatteet, otti itsensä alasti ja kehotti toistakin riisuuntumaan ja riisuihan se, istimme taas sohvalle, minä keskelle ja miehet molemmin puolin, paitsi että he olivat alasti ja elimet pystyssä.
Aloin vähitellen lämpenemään uudellen ja tartuinkin miesten niihin pystyssä oleviin.. ja aloin tehdä hitaita runkkausliikkeitä, pingottelin esinahkoja niin taakse, kuin vaan uskalsin, samalla tunsin, että minuakin alettiin jälleen käsittelemään, hyvältä tuntui ja lopulta sainkin toisen kerran.
Videokin oli loppunut ja istuskelimme siinä hetken, kunnes kaverini sanoi, että kait sitä täytyisi jo lähteäkin, mutta voisitko hoidella meidät, isäntä ensin, nousinkin hänen kanssaan seisomaan ja aloitin runkkauksen, käytän kolmisormitekniikkaa ja ole niinä kuulemma maailman paras, oma mieheni katseli metrin päässä toisen nautintoja en pitänyt kiirettä, sillä olin oppinut, miten hommaa voidaan pitkittää ja hyvin onnistuinkin siinä, mutta lopulta lensi, paljon ja pitkälle.
Tein sitten saman miehelleni ja sain pitkitettyä sitäkin aika kauan, kunnes tuli ja paljon sitä oli kertynytkin.
Poislähtiessä juteltiin, että voisihan sitä uudelleenkin tulla, mutta emme nyt toistaiseksi ole "vierailleet" katsotaan nyt.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi475684Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3225504Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934701Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos702525Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y92196Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181978Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt541965Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu361894Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont371846Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi841762