Taas Jasmin selittelee valehtelujaan

Jasmin on vaihteeksi julkaissut harvinaisen kuvan vasemmasta poskestaan blogissaan. Samalla hän tunnustaa, että kansa oli oikeassa hänen aikaisemmista suhteistaan. Ne olivat valetta ja pelkkää kulissia, ei mitään tosirakkautta. Miksi et voi tunnustaa tätä nykyistäkin "suhdetta" pelkäksi feikiksi ? Palstoja kun lukee ja kuulostelee Jarmon kavereiltakin, niin ollaan jälleen aika kaukana oikeasta tosirakkaudesta. Tämäkin lovelovelove on niin läpinäkyvää, että iljettää. Tiedät itsekin, että totuus on jo paljastumaisillaan, joten vähemmällä häpeällä äitisikin selviää, kun kerrot itse totuuden julkisesti.
16753
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Jassun ainoa keino saada edes vähän palstatilaa lehdissä, on vaihtuvat miessuhteet. Mitään muuta asiaa tai tarjottavaa Jassulla ei ole.

Jalmon voi jättää vasta sitten, kun seuraava ukko on löytynyt.

1Äänestä

Aloittajalla on kiihkeä parisuhde Nyrkki-Kyllikin kanssa.

Äänestä
  • Mistä SINÄ sellaisen tiedät?

    1Äänestä

  • kärppäläinen kirjoitti:

    Mistä SINÄ sellaisen tiedät?

    Olen kurkkinut sinua ikkunan takaa.

    Äänestä

  • Eli olet pervo stalkkeri joka hiippailee hakemassa kiksejä toisten ikkunoiden takana.

    Äänestä

Uskon kyllä jotenkin, että Jasmin on nyt oikeasti onnellinen Jarmonsa kanssa. Ei kai tuonikäinen nainen taas tekis samaa kuin kahdessa edellisessä suhteessaan eli teeskentelee ja valehtelee onnestaan ja rakkaudestaan. Tai mistä minä tiedän :)))

Äänestä
  • Heh. Hieman nyt näyttää vanhat merkit siltä että Jalmo on kohta p......ex. Uus ukko vaan pitää jostain pubin nurkasta bongata. Tän kun Jasu lukee niin täytyy heti koodata instaan kuva onnellisesta naisesta jonka olkapäällä Jalmo nuokkuu.

    1Äänestä

  • Kahdessa viimeisessä suhteessa? Hahahaaa, Jassu on teeskennellyt ja valehdellut KAIKISSA suhteissaan. Ei tollanen itsekäs ja ilkeä nainen pysty ketään rakastaan.

    1Äänestä

  • 83838383838 kirjoitti:

    Kahdessa viimeisessä suhteessa? Hahahaaa, Jassu on teeskennellyt ja valehdellut KAIKISSA suhteissaan. Ei tollanen itsekäs ja ilkeä nainen pysty ketään rakastaan.

    Omienkin sanojensa mukaan Jaska on petturi ja valehtelija. Kerrankin rrehellinen kuvaus itsestään! Rumasti tulee päättyyn tääkin suhde tän nykysen murun kanssa. Jaskaa alkaa menojalka vipattaan sitä enemmän mitä keväisemmäksi ilmat muuttuu. Äkkiä luikahtaa Heikkisen hoivista jonkun muun pappan ruokuttavaksi. En usko et Heikkistä paljoo heilauttaa.

    1Äänestä

Veikkauksia kuinka kovasti Jasso rähisee täällä huomenna rapuloissaan? :D

1Äänestä

Varmasti rähisee...

1Äänestä

Vielä, Jasminilla kamalan paksut sormet, laittaisi piiloon, kun kuvailee itseään...

1Äänestä

Prinsessa Madeleine uskaltaa liikkua ihmisten ilmoilla ilman meikkiä shoppaillessaan kaupoissa! Jassu uskaltaa ottaa selfien (liki) meikittömästä naamastaan vain lukitun oven takana Jampan vessassa! Ota, jassu, oppia prinsessasta!

1Äänestä
  • Madde on upea ilmestys ja oikea prinsessa. Jassu on juntti joka elää prinsessaelämää vain omassa päässään.

    1Äänestä

Miksi nukun kaikissa valokuvissa Jaskan leveällä olkapäällä? :O

1Äänestä
  • Mutta ihan rehellisesti täytyy sanoa että en ole millonkaan nähnyt yhtä mielipuolista virnistystä kuin mustalaisella tuossa graindauskuvassa jossa hän hattu päässä hinkkaa leveitä ja lattanoita kankkujaan Jalmon James-merkkisiä farkkuja vasten. Tuollainen etova ja luotaantyöntävä irvokas virnistelijä vetoaa vain johonkin henkilöön, joka on juonut aivonsa niin sippiin ettei ole oikeustoimikelpoinen tai sitten on muuten vaan hidas.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulissitkaatuu kirjoitti:

Jasmin on vaihteeksi julkaissut harvinaisen kuvan vasemmasta poskestaan blogissaan. Samalla hän tunnustaa, että kansa oli oikeassa hänen aikaisemmista suhteistaan. Ne olivat valetta ja pelkkää kulissia, ei mitään tosirakkautta. Miksi et voi tunnustaa tätä nykyistäkin "suhdetta" pelkäksi feikiksi ? Palstoja kun lukee ja kuulostelee Jarmon kavereiltakin, niin ollaan jälleen aika kaukana oikeasta tosirakkaudesta. Tämäkin lovelovelove on niin läpinäkyvää, että iljettää. Tiedät itsekin, että totuus on jo paljastumaisillaan, joten vähemmällä häpeällä äitisikin selviää, kun kerrot itse totuuden julkisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu