Onnea Sauli, Lennu, Jenni ja Toukka.

Enää muutama tunti siihen kuin Sale julistetaan taas pressaksi ja ansioista. Sale on parempi kuin Kekkonen.
8117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jihuu päästään natoon kiitos sauli.

Äänestä

Ja Sauli pääsee taas edustamaan kuolleen vaimonsa kummilapsen kanssa. Kolmekymmentä vuotta ikäeroa. Sairasta.

Äänestä
  • Sairaus löytyy lähempää kuin uskotkaan.

    Äänestä

  • Hyi aika pervo sauli

    Äänestä

  • Hauva, vauva ja

    Äänestä

  • Kiitos kun kysyit mutta en voi vastata toisen puolesta vaikka kaveria tulee aina auttaa. Soittele K.Arille vankilaan se tietää SCC liittymiset. Onnea matkaan.

    Äänestä

Lisää vaan EU:ta, mamuja ja NATO:a. Kiitos Sale!

Äänestä

Työväen ja oloväen presidentti Juonimieli Käärmenkieli taustallaan naistyöväen varjopresidentitär Raivopää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aikamoistakin kirjoitti:

Enää muutama tunti siihen kuin Sale julistetaan taas pressaksi ja ansioista. Sale on parempi kuin Kekkonen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu