S-nainen ooohh aaahh

on sulla muodot veenuksen
5263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

venus on planeetta pyöreä yhtenäinen suuri pallukka.

Äänestä
  • Sataa rautaa!!! Aika raffi paikka. Tiiä välttämättä haluisinko itse naista jolla on muodot kuin veenuksen.

    Äänestä

  • Venus on jumalatar idarit

    Äänestä

  • annamunpuristella kirjoitti:

    Venus on jumalatar idarit

    Rautaa paskova jumalatar!? :-o O.o

    Äänestä

Millä kirjaimella oma nimesi alkaa? ☺️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annamunpuristella kirjoitti:

on sulla muodot veenuksen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu