jos et muuten ota yhteyttä viimeistään ensi viikon aikana. Tuun kysyy sua sieltä työpaikalta.
Tuun sun työpaikalle
14
638
Vastaukset
- Tulevaisuudensuunnitelma
Tuot kahvia paketin myös niin juodaan kahvit. KAHVIA PAKETTI.
T.ei perunapussia KAHVIA PAKKA KAKKA PISSA KUKKA KULLI PILLU PELLI.- nallepuuroaeväänä
JA muovisotilaita, armeija mukaan, pieniä vihreitä miehiä säkki, ehkä tankkejakin mukana.
Sitten oksennat kerralla kaikki ajatuksesi kerralla ulos pomon työpöydälle.
- nautiviimepäivistä
No niinhän sä vissiin teet. Eipä tuolle oikein voi mitään.
- hullujakaikki
Taitaa olla tää AP se T:n kaipailija. Huh että vituttaisi olla T:n nahoissa kun joku saatanan stalkkeri seurailee yms.
- enolemikään
Stalkkeri. Olisin vaan halunnu kysyy yhestä jutusta. Se ei liity rakkauteen, tai pettämiseen. Sen vaimo on tunkenu sen päähän tollasia juttuja.
- siitävaantule
Ehdottomasti hyvä idea. Kysellä toki voi mutta harvoimpa paikalla kun liikun. Paremmin saat ihan kotoa kiinni. Ja tosiaan olisi mun vuoro jo tarjota sitäkö ajat takaa?
- äläkäskytä
Miksi aina mä? Ota vittu ite!
- järkikäteen
Järkevämpää olisi olla menemättä. Vaikka kuinka siltä tuntuisi.
- Morsio_karkuteillä
MIten tuo muuten saa naisensa takaisin?
Odottamallako että löytää uuden?? - järkikäteen
Morsio_karkuteillä kirjoitti:
MIten tuo muuten saa naisensa takaisin?
Odottamallako että löytää uuden??Odottaa mielummin hänen kotiovellaan kun tulee töistä. Siltikin hieman kyseenalaista. Jos kerta ei viesteihin/puheluun vastaa.
- kaarei_ut
Securitas heittä sinu niskaperse ulos.
- 5cardcharlie
Loomis tulee peras ja ottaa manit pois.
- Paipaibeibe
Siihen työpaikkaan ei ole sulla pääsyä noin vain, saat selvitellä vierailulupaa ja syytä johtajaa myöten.
- Jippikaijees
Perjantaina ollaan mielenilmauksen vuoksi kotona, jipiii
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081668Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai961590Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961496Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48893Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii420857Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290826Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347812