Kertokaa kokemuksia MALARONE lääkkestä , sivuoireista!
Malarialääke
6
760
Vastaukset
- Anonyymi
En tiiä vielä, lauantaina pitäs maistaa
- Anonyymi
Massimiehet vetää Malaronea, toiset tyytyy Lariamiin. Ei siitäkään entistä hullummaksi tullut!
- Anonyymi
Mielenkiintoista testata kun jotkut ovat väittäneet että ovat niin vahvoja että tuntuu että on humalassa koko matkan ajan heti siitä asti kun on ekan pillerin ottanut vaikka ei edes joisi viinaa.
No, joka tapauksessa kuuri on haettu ja huomenna alan syömään, sittenhän sen näkee. Kerron reissun jälkeen jos selviän hengissä. - Anonyymi
Muutaman kerran malarone kuurin syöny Afrikan reissulla. Ei mulle ainakaan tullu mitää sivuoireita.
- Anonyymi
Unettomuus.
Alkoi siitä kun aloitin kuurin, siitä lähtien en nukkunut kuin kolme-neljä tuntia yössä ensin pari yötä Suomessa ja enkä koko reissun aikana. Yritin nukkua päivällä kun öisin ei saanut nukuttua, mutta ei siitäkään mitään tullut.
Hirveä univaje oli kun palasin Suomeen.- Anonyymi
Hyvin toimivat!!!
Syön vuodessa yksi-kaksi kuuria matkojen takia,enkä ole saanut mitään oireita.
Suosittelen!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1473135Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472448Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462363- 982005
- 241883
- 231602
- 281596
- 1521439
- 341233