Hei sisko sä jäit vain ilman

Sulla ois ollut jotsi, nyt vain harhailet jäit kii sun faijjas dikkii, ei enää koskaan.. sä lähdit pois.. pois.
https://m.youtube.com/watch?v=mQ6OPGuwZ3A
T.knussi sinä tyttöö vaikka todsun kärjielläs ei enää koskaan. Ole rauhassa Jeesus Kristus on Kuningas
1219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikki on loppunut siitä pitää huolen hyvin iso määrä. Huono suunnitelam alun alkaen. Kuka oli se "viisas" joka suunnitteli tämän.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Eienääkoskaan.lähditpois kirjoitti:

Sulla ois ollut jotsi, nyt vain harhailet jäit kii sun faijjas dikkii, ei enää koskaan.. sä lähdit pois.. pois.
https://m.youtube.com/watch?v=mQ6OPGuwZ3A
T.knussi sinä tyttöö vaikka todsun kärjielläs ei enää koskaan. Ole rauhassa Jeesus Kristus on Kuningas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu