Vartiointia/Tekniikkaa

Hankintojamielessä

Onko näin että kokemäellä on vain yksi vartioimisliike? Harkinnassa laitteet kameroita myöten. Mitä täältä saanut lukea kys palveluntuottajasta, niin onko paras vain ottaa esim. Huittisista tai porist palvelut?

Kokemuksia kaivataan!??

10

2091

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vartioitaeitarvita

      Mitä vartioitavaa on Kokemäjellä? Ei täällä ole ennään rikkaitakaan yhtään vaan kaikki ovat enemmän tai vähemmän kituvaista. Kiitos kaupunkille.

      • PikkukriminaalitSucks

        No noita paikallisia vatipäitä täällä kyllä pyörii, jotka käy huvikseen hajottamassa paikkoja. Ja onhan täällä jotain ulkopaikkakuntalaisia ammattiimiehiäkin silloin tällöin pyörähtänyt keikkaamassa omakotitaloja. Mitä ne sieltä sitten luulee löytävänsä, on eri asia, kun täällä ei tosiaan asu kun meitä köyhiä... Meikäläiseltäkäään ei siis löydy mitään arvokasta tai huumerahaksi muutettavaa, mutta arvottomampienkin tavaroiden häviämistä enemmän vituttais se siivoominen, kun nämä idiootit ei osaa siivota itse jälkiään. Niin, että jos meille tuutte keikkaamaan, niin viekää mitä muka löydätte, mutta voisitteko penkomisen jälkeen pistää ne muut tavarat takaisin ehjänä paikoileen kiitos!


    • Tyytyväinenverisureen

      Ota verisurelta palvelut, saat ainaki toimivan laitteiston ja hyvää asiakaspalvelua! Minulla on verisuren palvelut, suosittelen! Eikä tule turhia maksuja vartijan käynneistä, hoitavat keskuksen kautta kaiken!

      • Saunatonttuki

        Ja katselevat kun tulet saunasta.


    • Huuhaa

      Hae porista vaan. Ulvilastakin löytyy.

    • Verysory

      Pyydä nyt ainakin tarjous paikalliselta. Tuo Verisure vähän arveluttaa. On se ihan ok, mutta menee maku kun esittelytilanteessa myyntipuheissa pissataan linssiin. Sen verran tullut asiaa tutkittua.....

      • SuojelkaaMummoja

        Myyntimoraali ainakin on todella matalalla. Käyttävät vanhuksienkin muistisairautta ja / tai alentunutta arvostelukykyä hyväkseen ja myyvät turhaan kalliita järjestelmiä. Pitäkäähän siis omia vahuksiannekin pikkusen silmällä, mihin ovat nimensä pistäneet.


    • Uteliasihminen

      Vieläkös TG on mukana paikallisessa bisneksessä?

    • palveluuntyytyväinen

      Mp sähkötec ja Jarkko Rosu myy ja asentaa Kokemäellä

      • Lepola

        Mp:lle peukku täältäkin.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2195
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      791
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      780
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      706
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      511
      692
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      630
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      62
      586
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      570
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe