Onko näin että kokemäellä on vain yksi vartioimisliike? Harkinnassa laitteet kameroita myöten. Mitä täältä saanut lukea kys palveluntuottajasta, niin onko paras vain ottaa esim. Huittisista tai porist palvelut?
Kokemuksia kaivataan!??
Vartiointia/Tekniikkaa
10
1987
Vastaukset
- vartioitaeitarvita
Mitä vartioitavaa on Kokemäjellä? Ei täällä ole ennään rikkaitakaan yhtään vaan kaikki ovat enemmän tai vähemmän kituvaista. Kiitos kaupunkille.
- PikkukriminaalitSucks
No noita paikallisia vatipäitä täällä kyllä pyörii, jotka käy huvikseen hajottamassa paikkoja. Ja onhan täällä jotain ulkopaikkakuntalaisia ammattiimiehiäkin silloin tällöin pyörähtänyt keikkaamassa omakotitaloja. Mitä ne sieltä sitten luulee löytävänsä, on eri asia, kun täällä ei tosiaan asu kun meitä köyhiä... Meikäläiseltäkäään ei siis löydy mitään arvokasta tai huumerahaksi muutettavaa, mutta arvottomampienkin tavaroiden häviämistä enemmän vituttais se siivoominen, kun nämä idiootit ei osaa siivota itse jälkiään. Niin, että jos meille tuutte keikkaamaan, niin viekää mitä muka löydätte, mutta voisitteko penkomisen jälkeen pistää ne muut tavarat takaisin ehjänä paikoileen kiitos!
- Tyytyväinenverisureen
Ota verisurelta palvelut, saat ainaki toimivan laitteiston ja hyvää asiakaspalvelua! Minulla on verisuren palvelut, suosittelen! Eikä tule turhia maksuja vartijan käynneistä, hoitavat keskuksen kautta kaiken!
- Saunatonttuki
Ja katselevat kun tulet saunasta.
- Huuhaa
Hae porista vaan. Ulvilastakin löytyy.
- Verysory
Pyydä nyt ainakin tarjous paikalliselta. Tuo Verisure vähän arveluttaa. On se ihan ok, mutta menee maku kun esittelytilanteessa myyntipuheissa pissataan linssiin. Sen verran tullut asiaa tutkittua.....
- SuojelkaaMummoja
Myyntimoraali ainakin on todella matalalla. Käyttävät vanhuksienkin muistisairautta ja / tai alentunutta arvostelukykyä hyväkseen ja myyvät turhaan kalliita järjestelmiä. Pitäkäähän siis omia vahuksiannekin pikkusen silmällä, mihin ovat nimensä pistäneet.
- Uteliasihminen
Vieläkös TG on mukana paikallisessa bisneksessä?
- palveluuntyytyväinen
Mp sähkötec ja Jarkko Rosu myy ja asentaa Kokemäellä
- Lepola
Mp:lle peukku täältäkin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1343060- 71630
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221354Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371041
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381022Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47954
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36897