Hei ! Muistaako kukaan onko huoneen jääkaapissa pakastelokeroa, voisin ottaa retkiä varten pari kylmäkallea mukaan ? Meillä huone altaille päin.
Vastaukset 6
- KalleIhanKuumana
Palasimme juuri ja meillä ainakin oli ongelma että ei ollut lainkaan jääkaappia.
- nipottaja3
Tarkennan vielä, että PATONG Merlin hotellissako ei siis jääkaappia ollut lainkaan? Onko mahdollisesti useampia Merlin hotelleja ?
- Kierre3
Hei ei kannata viedä kylmäkalleja Suomesta sillä paikan päältä saat vuokrattua niitä siivoojilta ja taksikuskeilta
- dödötpettääainaski
Kyllä Kalle kylmenee, kun menet ostelemaan, mitään, siivoojilta
- Vastauskysyjälle
Phuketin asioista kannattaa kysyä kaikkitietävältä Aviomiesseltä, hänellä on loistojahti ja loistohuvila siellä, joten varmasti tietää kaiken tietämisen arvoisen sieltä.
Ei kun rohkeasti kyselemään. - kansantapa
Jäitä saa ostaa kadulta pussissa ja 7/11:sta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1182435Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401572Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6441028- 106993
- 71962
- 98916
- 48875
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76710- 70706
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31706