Tänään oli eka kerta kun

Mun Terapeuttikin sanoi että oon alkanut selkeesti parantua/toipua :) Se on myös osittain sinunkin ansiotasi, kiitos siitä :)
5263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ole hyvä! :)

Äänestä

Juttu että paranet! Ei voisi parempaa uutista ollakkaan!

Äänestä

harvinaisen pantavan oloinen "terapeutti"?

Äänestä

Parantunut palstasta huolimatta?
Halleluja. (*ristinmerkki*)

Äänestä

Ihanaa, jos oot parantumassa. Taka-alalla mietiskelen kuinka paljon saatat valehdella . . .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parempaanpäiiiin kirjoitti:

Mun Terapeuttikin sanoi että oon alkanut selkeesti parantua/toipua :) Se on myös osittain sinunkin ansiotasi, kiitos siitä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu